Ось, як описує бінарні опціони Вікіпедія: «Бінарний опціон – це такий вид опціону, який в заздалегідь обумовлений час в залежності від виконання обумовленого умови приносить фіксований дохід, або не приносить нічого». Звучить трохи незрозуміло, але насправді все гранично просто і зараз я детально розповім, що ж малося на увазі в Вікіпедії.

Бінарні опціони також називають цифровими опціонами або опціонами з фіксованим прибутком. При торгівлі бінарними опціонами інвестор повинен зробити прогноз напрямки ціни обраного активу (зростання або зниження вартості) в певний момент часу.

Наприклад, якщо трейдер вибрав в якості торгуємого активу акції “Роснефти” і час – кінець дня, то при покупці бінарного опціону на цей актив, йому потрібно буде спрогнозувати, піднімуться в ціні акції “Роснефти” до кінця дня або, навпаки, їх ціна знизиться.

Бінарні опціони – Як відбувається торгівля

З Вікіпедії і цієї статті ви дізналися, що ж таке бінарні опціони. Тепер давайте розберемося, як відбувається сам процес трейдингу. Щоб почати трейдинг інвестор повинен виконати три простих кроки:

  •  Зареєструватися на сайті брокера і поповнити трейдинговий рахунок на binarybet.net.ua
  •  Вибрати актив, за яким буде робитися прогноз (це може бути акція, валютна пара, нафта, золото та ін.)
  • Вибрати напрямок рух ціни (вгору або вниз) і до якого часу прогноз буде вірний (наприклад: нафта подорожчає до кінця дня).

Ось і все, після того як прогноз зроблений, вам залишається тільки чекати того моменту, на який ви зробили прогноз. Якщо до призначеного часу ваш прогноз здійсниться вірно – ви отримаєте до 85% прибутку від своїх вкладень. Але, що найголовніше – навіть зміна ціни на 1 пункт в предсказанному вами напрямку буде достатнім, щоб ви отримали виплату в 85%. Розмір виплати не залежить від того на скільки зміниться ціна – головне, щоб ви правильно спрогнозували напрямок.

Бажаю вам успіхів у трейдингу і нехай ваші знання принесуть вам хороші гроші!

Також буде цікаво:   Як уберегтися від укусів кліщів та що робити, якщо ви їх знайшли на тілі: поради МОЗ