Читання книг дає зовсім інший досвід, ніж статті та фільми.

Читання навчить писати

Багато хто хоче стати письменником, сценаристом, блогером. Для розвитку навички вони намагаються писати якомога більше, але чомусь забувають, що ще обов’язково потрібно часто читати.

Стівен Кінг в своїх радах письменникам сказав, що письменником можна стати, якщо просто читати і писати. Хтось з цим не погодиться. Здавалося б, навіщо майбутньому сценаристу читати тяжку класику, якщо можна дивитися фільми і вчитися на них.

І все-таки, хто хоче писати, може не відчувати тягу до читання? Як ще освоїтися з найдрібнішими деталями граматики, навчитися майстерності побудови діалогів і описів?

Читання – джерело натхнення

В наш час багато електронних статей та візуальних медіа, тому чи справлі важливо читати книги? Звичайно, всі любителі читання скажуть, що дуже важливо. Але, як би сумно це не було, можна зрозуміти і тих, хто говорить, що у них просто немає часу і сил читати щось довше статті. Адже зараз в світі стільки всього відбувається, чи не краще присвячувати час тому, щоб бути в курсі подій?

З одного боку, це так, ми повинні приділяти увагу тому, що відбувається навколо нас. Але не варто забувати, що до засобів масової інформації та новин завжди варто ставитися з обережністю. Звичайно, книги – це не істина в останній інстанції, і в них бувають помилки. По суті, вони теж відносяться до засобів масової інформації, тільки зовсім іншого типу. Враження від читання книги сильно відрізняються від вражень при читанні статті в газеті або в Мережі.

Для багатьох книги стають джерелом розради і натхнення.

Можливо, вам просто ще не попався правильне твір. Як би там не було, постарайтеся знайти таку книгу, яка вас надихне.

Також буде цікаво:   Що почитати: 16 надихаючих біографій