Прості рухи, для виконання яких потрібно всього кілька метрів вільної площі.

Дуже часто навіть переконані прихильники здорового способу життя відразу ж забувають про своє захоплення, як тільки виявляються в незвичній обстановці. Дійсно, знайти час і необхідні умови для занять у відрядженні або подорожі може бути дуже непросто.

Тому зараз ви познайомитесь з простим комплексом вправ, який можна виконувати прямо в готельному номері. З його допомогою ви зможете підтримати свою фізичну форму на належному рівні і легше адаптуватися до початку звичних занять після повернення додому.

Всі вправи виконуються в два підходи по 20 секунд з 10-секундним відпочинком між ними. Повний комплекс займає приблизно п’ять хвилин.

Стрибки з підняттям коліна

Цей рух дуже нагадує танці і виконується так само легко і весело. Робіть пружинисті стрибки з одночасним підняттям коліна. Намагайтеся дотримуватися одного ритму і не забувайте про дихання.

Віджимання з присіданням в упорі лежачи

Виконайте звичайне віджимання. В кінці руху зігніть коліна і перемістіть таз назад, упираючись на витягнуті руки. Відмінна комплексна вправа, що впливає майже на всі групи м’язів.

Біг на місці

Добре знайомий усім біг на місці. Якщо ви хочете трохи збільшити навантаження, спробуйте піднімати стегна вище. Навіть 20 секунд буде достатньо, щоб гарненько прогріти м’язи.

Напівкроки в упорі лежачи

Ця вправа вимагає хорошої координації рухів. Зробіть упор лежачи, ноги при цьому повинні бути напівзігнуті. Виконайте невеликий крок лівою ногою вперед, одночасно переставляючи праву руку вперед. Поверніться у вихідне положення, а потім повторіть іншою ногою і рукою.

Стрибки в сторони

Виконуйте стрибки вліво і вправо, одночасно здійснюючи допоміжні рухи руками. Намагайтеся робити так, щоб ваші рухи були легкими і пружинистими, як у дитячого м’ячика. Зберігайте однаковий темп до самого кінця вправи.


Ці тренування відмінно підходить для отримання додаткової енергії в подорож, а також для відновлення після тривалих поїздок або перельотів. Запам’ятайте ці прості рухи і займайтеся навіть тоді, коли ваш улюблений спортзал дуже далеко.

 

Також буде цікаво:   Україна закрила в'їзд для іноземців