На сьогоднішній час, ми маємо дуже великий музичний вибір. Кожна людина вибирає музичний напрямок  до вподоби і має змогу насолоджуватися музикою від різних виконавців. Але які б нові музичні напрямки не з’явилися, вони ніколи не замінять романтичних пісень. Під які ми маємо змогу потанцювати з кимось або поплакати, чи просто згадати якісь певні моменти зі свого життя, що дарують відчуття на серці тепла та ніжності. Пісня може об’єднуватися з нашими спогадами чи то просто гарні слова можуть нагадати вам про щось хороше. Але дуже хочеться вірити, що таке палке кохання існує не тільки в піснях але і в реальному житті. Тому онлайн-журнал “PIK” підготував найромантичніші пісні про кохання, і пропонує вам  насолодитися приємними піснями та навіть деякі з них пригадати і згадати всі хороші моменти.

Океан Ельзи – Така як ти

Пісня надзвичайно романтична. Її мелодія і слова стрілою доносяться до нас прямо в серце. За допомогою цієї пісні, можна донести всі свої почуття.

Олександр Пономарьов – Я люблю тільки тебе

За цю пісню все говорить її назва…

Escape – Краса твоя

Дуже емоційна пісня. Перповнена найщирішими почуттями. Краса коханої людини, дійсно може звести з розуму, яка потім буде снитися в снах… Саме про це йдеться в пісні.

С.К.А.Й. – Тебе це може вбити

Ця пісня приховує в собі цілу історію кохання…

Плач Єремії – Вона

Надзвичайно зворушлива пісня.

Ірина Білик і Скрябін – Мовчати

Ніжність зашкалює. Кохання дає нам можливість спілкуватися без слів.

Лобода – Кохана ( Микола Мозговий)

Настільки сильне почуття, що дає бажання захистити свою половинку в будь якому випадку. І навіть коли під загрозу може стати власне життя.

Скрябін – Спи собі сама

В нас не завжди виходить все, як ми бажаємо і інколи певні обставини розлучають нас з коханими. Саме про це нам і заспівав Кузьма… «Спи собі сама, коли біля мене тебе нема…»

Океан Ельзи – Коли навколо ні душі

Коли важко – врятувати можуть тільки «ті самі» очі. І більше нікого не потрібно, весь світ в одній людині.

«І най зупиниться Земля,

Най прийдуть всі лани забрати,

Все одно не зможу я

Тебе віддати, бо ти була і є моя».

Океан Ельзи – Не питай

Нам хочеть завжди бути зі своїми коханими. Не розлучатися ні на одну хвилину. Завжди дивитися в безмежні очі, чути ніжний голос

Також буде цікаво:   Євробачення-2020: Україну представлятиме гурт Go_A

«І жити в тебе в полоні

І бачити

Як тікають від мене сни

В твої долоні»

Щастя вам і любові.