Українська музична формація ДахаБраха запрошує всіх бажаючих прийняти участь у створенні свого нового відеокліпу. Для цього вони закликають українців надсилати відеоматеріали з укриттів, де люди приховуються під час повітряних тривог.

«Вперше після майже двох років ‘великої війни’, ДахаБраха провели плідну семиденну репетиційну сесію. Здається, що ми маємо чотири нові композиції і одну, вже вдосконалену. У нас є конкретні ідеї щодо того, коли і як представити ці пісні, і одну з них ми записали у форматі live. Ми б хотіли створити просте, але вражаюче відео. Ідея не нова, але, сподіваємося, буде ефективною. Ми звертаємося до українців із проханням поділитися фотографіями і короткими відеозаписами про те, як ви переживаєте російські бомбардування», – повідомила група у своєму оголошенні.

Музиканти розповіли, що на відео можуть бути показані різні кадри, такі як родинні фотографії з різних укриттів або зображення домашніх улюбленців у ванних кімнатах, коридорах та інших місцях. Фотографії чи відео можна відправити на електронну адресу групи ДахаБраха.

«Ідея полягає в тому, щоб знову нагадати всім, у яких умовах живуть українці сьогодні, і що нам все ще потрібна підтримка цивілізованого світу», – підкреслили учасники колективу.

Надсилати свої матеріали можна за адресою: [email protected].

Також буде цікаво:   У Євросоюзі хочуть спростити правила отримання ПМП для іноземців