За інформацією від Business Insider, компанія OpenAI вирішила скасувати обмеження на використання штучного інтелекту у військових завданнях для ChatGPT.

Відповідно до оновленої політики OpenAI, тепер можна використовувати цю технологію у військових цілях, але залишаються під забороною розробка зброї, завдання травм людей або руйнування майна.

Представники компанії зазначають, що зміни у політиці стали актуальними через випадки використання штучного інтелекту в контексті національної безпеки, що відповідає місії OpenAI. Вони також повідомили про співпрацю з Агентством перспективних оборонних досліджень для розробки нових інструментів кібербезпеки, спрямованих на захист важливого програмного забезпечення з відкритим кодом.

Деякі фахівці вважають, що оновлена політика OpenAI може бути узагальненою, і технології штучного інтелекту вже можуть бути використовувані в конфліктах, зокрема, у ситуації в Газі. Зазначено також, що військові з Ізраїлю стверджують, що використовували штучний інтелект для визначення цілей при бомбардуваннях на території Палестини.

Також буде цікаво:   У київському аеропорту Жуляни з'явилися кіоски для самостійної реєстрації