Нема на планеті істоти загадковішої і унікальнішої ніж людини. Всі ми неможливо різні, але все ж деякі загальні риси, що об’єднують нас, виділити можна. Про них і поговоримо.

1. Почуття постійної зайнятості робить людей щасливішими, допомагає їм відчувати себе корисними для оточуючих і зберігати позитивний настрій. Пам’ятайте про це, коли наступного разу вам захочеться поскаржитися комусь на тонну поточних справ.

2. Всім відомо про сім смертних гріхах, чого не скажеш про шести універсальних емоціях, які відчувають усі без винятку люди. Це щастя, гнів, печаль, страх, відраза і здивування.

3. Ласуни не дарма готові продати за плитку шоколаду душу, нирку і навіть улюблену кішку. А все тому, що при його вживанні в організм надходить дофамін, речовина, що викликає схожі з почуттям закоханості відчуття. Сміливо заїдайте горе шоколадкою, щоб компенсувати відсутність коханої людини поруч.

4. Втомлені люди, як правило, більш чесні. Якщо ви відчуваєте, що сили ваші на межі, то краще тактовно тримайте рот на замку, а то мало що.

5. При звичайних 20-ть секундних обіймах в організм надходить особлива хімічна речовина, яка допомагає більше довіряти тому, кого ви притискуєте до себе. Здається, знайшовся ще один привід обніматися частіше.

6. «О боже, де ж він, де ж він, де!» – Напевно не раз панічно вигукували ви, не знайшовши смартфон на звичному місці. І не дарма: вчені кажуть, що емоції, які відчуваються при втраті гаджета, схожі з навколо-смертними переживаннями.

7. Логіка починає працювати краще, коли ми думаємо іншою мовою. Згадайте, як напружується мозок при спробі підшукати в словниковому запасі слово, яке найбільш точно характеризує те, що ви намагаєтеся сказати. Ось-ось.

8. Тепер можна спати спокійно: не було зафіксовано жодного випадку захворювання на шизофренію у сліпих людей. Ну хоч хтось в цьому світі нормальний.

9. І знову новини зі світу психіатрії: у учнів середнього шкільного віку такий же рівень тривожності, як і у середньостатистичних пацієнтів психіатричної лікарні в 1950-і роки. Тому якщо ваша дитина чіпляється за ніжку ліжка і не хоче йти в школу, то його можна зрозуміти.

10. Наш мозок сприймає відмову як біль. Можливо, Джим Керрі не так вже й помилявся, коли закликав всіх завжди говорити «так».

11. Наш розум знаходиться в стані «блукання» приблизно 30% часу.

Також буде цікаво:   Чому не варто лаяти себе за лінь і прокрастинацію

12. Всі наші найяскравіші спогади, швидше за все, помилкові. І це сумно.

13. Нас мотивує навіть ілюзія прогресу. Мрійте частіше: думки матеріальні.

14. Ось тут в інтернеті пишуть, що інтернет-залежність планують включити в обширний список розладів психіки. Треба б погуглити, а раптом уже включили?

15. Запам’ятайте: багатозадачність – зло. А ви не Юлій Цезар, тому нема чого братися за таку величезну купу справ відразу.

16. Як казав старина Фрейд, наша підсвідомість завжди приймає рішення першим.

17. 150 – саме зі стількома людьми ми здатні підтримувати стійкі і близькі стосунки. Але ніяк не більше.

18. Психологічний факт, від якого за версту віє рекурсією: коли ви згадуєте подія з минулого, ви згадуєте минулого разу, коли про нього згадували.

19. Великий матеріал легше запам’ятовувати невеликими порціями.

20. Відносини куди корисніші для вашого здоров’я, ніж черговий похід в спортзал. Хоча, хто сказав, що дві ці речі не можна поєднати?

21. Хуліганами частіше стають люди із заниженою самооцінкою.

22. 80% всіх наших розмов – це скарги на нелегке життя. А у кого-то і всі 100%.

23. Волонтери, а також люди, які добровільно допомагають іншим, більш задоволені своїм життям.

24. Ще один факт про втому: ви стаєте набагато більш креативними, коли відчуваєте, що сили вас покидають.

25. Згодом спогади спотворюються. Як би це не було сумно, у кожного з нас є один неправдивий спогад.