Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців є джерелом, що містить в собі інформацію про всіх підприємців, зареєстрованих на території України. Необхідність виконати запит ЄДР може виникнути при бажанні встановити партнерські відносини з іншими компаніями, підприємцями, або якщо вам вже надійшла подібна пропозиція і ви хочете перевірити компанію, задля убезпечення свого власного бізнесу. Така проста перевірка даних з ЄДР дозволить вам уникнути ризиків, що притаманні для партнерства з ненадійними організаціями, або тими, що потенційно є ризиковими і мають досить темне минуле. А як саме можна здійснити таку перевірку – дізнайтесь далі!

Швидка перевірка даних з ЄДР та 50+ інших державних реєстрів

Якщо ви усвідомлюєте всю цінність інформації, як саме вона може бути корисною для вас, радимо звернутися до пошуково-аналітичної платформи YouControl та власноруч спробувати здійснити пошук. Збір даних займає лише одну хвилину і це набагато швидше, ніж звертатися до ЄДР напряму.

Крім того, система доповнює інформацію з ЄДР, адже автоматично звертається й у десятки інших реєстрів. Це не тільки економить ваш час, але ще й дозволяє отримати найповніше досьє про компанію, що вас зацікавила!

Загалом досьє має кілька тематичних розділів:

  1. Інформація з ЄДР, тобто реєстраційні дані компанії та її керівників, напрямок діяльності – КВЕДи, наявність ліцензій, дійсний статус компанії, тощо.
  2. Дані фінансового характеру, а саме, чи справно компанія сплачує податки до державної казни, та чи не має на даний час боргу.
  3. Дані про судові провадження, що велися по відношенню до організації, чи є на даний час не закриті кримінальні провадження.
  4. Чи не перебуває організація у стані банкрутства чи у процесі припинення.
  5. Чи діють на теперішній час санкції по відношенню до компанії.

Та багато іншого, що може посприяти, як вашому власному аналізу компанії, так і незалежному розслідуванню.

Варто зазначити, що ті дані, які надаються пошуковою системою і потрапляють у досьє, вони автоматично оновлюються саме на момент здійснення вами пошукового запиту.

Це говорить про те, що коли б ви не звернулися до системи з метою отримати інформацію, ви завжди будете мати актуальне досьє.

Запит з ЄДР за допомогою YouControl – нічого не приховати

Використання пошуково-аналітичної платформи зробить бізнес більш безпечним для всіх його учасників. Адже завдяки системі можна легко виявити потенційно ненадійних партнерів та відразу відмовитися від співробітництва з ними, без ризиків та збитків. А зручне отримання та використання інформації дозволить вам провести аналіз у найбільш підходящий для вас час.

Також буде цікаво:   Аутсорсинг по любові: Максим Поляков і забута справа Cupid plc

Аналізуйте ваших партнерів та співпрацюйте лише з перевіреними контрагентами!