Сьогодні робота через інтернет стала набирати популярності. Тепер і державні тендери проводять на спеціальному Українському майданчику через інтернет. Універсальний сайт Української Біржі – https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/electric-power/ дозволяє отримати угоду без ризиків та втручань з боку держави. Платформа забезпечує захист від можливих шахрайських впливів чи тисків із боку уряду.

Що являє собою система Прозорро?

Це державний ресурс, де є можливість взяти участь у торгах за державне замовлення. Для того щоб взяти участь, обов’язковою є реєстрація через один з можливих майданчиків. Усі ресурси надають послуги за встановленими тарифами, однак можуть надавати користувачеві додаткові пропозиції. Стати учасником тендеру та дізнатися, як правильно продавати на електронних торгах, можна, скориставшись Універсальною Біржею України, переходячи за посиланням.

Після реєстрації починається процес передачі. На початку торгів система сповіщає учасників у власному кабінеті. Якщо пропозиція зацікавила, необхідно сформувати заявку та надіслати її. Важливо, щоб документи були заповнені відповідно до запитів замовника послуг або товарів. Аукціон є зворотним, і подання заявки першим не гарантує перемоги. Перемагає у тендері той, хто пропонує найнижчу ціну.

Правила продажу на електронних торгах

Електронний аукціон Prozorro автоматизований та є реверсивним. Він запускається автоматично у встановлену замовником дату. Кожні торги відбуваються у три раунди. Зважаючи на захист персональних даних, учасники аукціону залишаються анонімними протягом усього процесу. Раунди триватимуть по 2 хвилини, протягом яких учасники можуть знижувати попередню суму, яку вони запропонували спочатку.

Замовник встановлює максимальний крок зниження вартості за раунд спочатку при формуванні замовлення. Зазвичай він коливається від 0,5 до 3% загальної вартості закупівлі. Є низка особливостей процесу, про які потрібно знати кожному учаснику.

  1. Якщо на аукціон не подав заяву жоден учасник, його автоматично скасовує електронна система.
  2. Якщо було подано лише одну пропозицію, то в допороговій закупівлі аукціон не відкриватиметься. Система одразу переводить її до етапу «Кваліфікація».
  3. Якщо подав заявку один учасник на відкриті торги, аукціон автоматично скасовується.

Щоб перейти на сторінку аукціону, потрібно вибрати зі списку потрібну учаснику тендеру та вибрати пункт «Взяти участь», після чого погодитися з умовами аукціону. Важливо дотримуватись всіх зазначених замовником умов, інакше система може скасувати заявку. Також відхилити пропозицію можуть у разі, якщо зазначені параметри не покривають запит замовника повністю, або у разі, коли після перемоги у тендері учасник відмовляється підписувати офіційний договір.

Також буде цікаво:   Xiaomi Mi Note 4 готується до продажів