Вільна реєстрація в незвичайній соцмережі закрита і потрапити туди можна тільки на запрошення одного з учасників. Після цього користувач сам отримує можливість привести двох своїх друзів – саме стільки інвайтів видають всім новим учасникам. А як отримати додаткові, незрозуміло.

У самому додатку відображається лише коротка підказка, мовляв, активно користуйтеся Clubhouse і нові запрошення не змусять себе чекати. По суті, так і є. Система автоматично розподіляє їх в залежності від вашого вкладу в розвиток спільноти.

Clubhouse фото: @sedoikin

Під цим мається на увазі створення кімнат, участь в дискусіях (коли ви задаєте питання спікерам), а також отримання вами статусу модератора і запрошення нових учасників в Clubhouse. Однак навіть якщо нічого не робити і рідко відкривати додаток, додаткові інвайти все одно з’являться.

За один раз зазвичай нараховують одно-два запрошення, хоча останнім часом приходить і по три штуки. Можливо, це пов’язано з розширенням соцмережі. Нові інвайти з’являються кожні два-три дні. Як тільки запрошення стають доступні, ви отримуєте відповідне повідомлення.

Також буде цікаво:   Bons казино и особенности его сайта