Новий офісний пакет стане доступний усім бажаючим в найближчі тижні.

Microsoft оголосила про вихід набору офісних програм Office 2019 для Windows і macOS. Він призначений для користувачів, які не підписані на Office 365, і включає в себе нововведення, які з’явилися в хмарному продукті за останні три роки.

У Office 2019 увійшли оновлені версії – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access і Publisher. У всіх додатках з’явилася можливість вільно налаштовувати стрічку інструментів. У текстовий редактор додали режим концентрації, новий перекладач і поліпшення для людей з обмеженими можливостями.

В Excel з’явилися додаткові функції для аналізу даних, включаючи нові типи формул і графіків. У PowerPoint тепер можна створювати ефектні презентації за допомогою інструментів Morph і Zoom, а також завантажувати 3D-моделі.

До Office 2019 вже мають можливість оновитися володарі корпоративних ліцензій, а в найближчі тижні офісний пакет зможуть завантажити всі користувачі. Підприємствам скоро стануть доступні свіжі версії Exchange Server, Skype for Business Server, SharePoint Server і Project Server.

Фото: microsoft.com

Також буде цікаво:   Найкращі детективні ігри на ПК