Населення країн СНД є одними з найбільш читаючих в світі. Тому питання: яку книгу почитати, не втрачає актуальності. Коли хочеться відпочити душею, дізнатися що – щось нове, пережити цікаві моменти, співчувати героям, тоді читання саме для вас. Якій книзі віддати перевагу вирішувати тільки вам. Адже, поганих книжок не буває, є неправильно підібрані. При виборі книги звертайте пильну увагу на свій стан, так би мовити, на стан своєї душі, настрій. Адже, від цього безпосередньо залежить яку ж книгу почитати. Наший настрій мінливий, а з ним змінюються і бажання, і переваги. Завжди прислухайтеся до внутрішнього голосу при виборі літератури.

Яку книгу почитати? Як зробити правильний вибір?

Отже, вибираючи книгу для читання, подумайте, що в результаті ви хочете отримати. Існує величезний безліч жанрів, стилів, сюжетних ліній, які можна переглянути на http://profibooks.com.ua/ . Який підійде саме вам? Якщо ви втомилися і хочете відпочити вам неодмінно підійдуть любовні романи, белетристика і незмінно класика. Одними з кращих представників цих жанрів можна назвати Дж. Селінджера «Над прірвою в житі», М. Фрая «Ключ з жовтого металу», М. Мітчелл «Віднесені вітром», К. Маккалоу «Співаючі в тернику». Це самий мінімум, з існуючих шедеврів.

А ось, якщо вам не вистачає гострих відчуттів, нових вражень, тоді жахи або фентезі для вас. Відомим автором таких творів є С. Кінг, з його величезною бібліотекою. Одними з найпопулярніших є «Воно», «Сяйво», «Кладовище домашніх тварин» і т.д. Гідними представниками цих жанрів сміливо можна назвати Б.Стокера «Дракула», Мері Шеллі «Франкенштейн», Е. По «Чорна кімната», Ж. Верн «Подорож до центру землі», Дж. Толкін «Хоббіт», М. Булгаков «Собаче серце ».

Цей список можна продовжувати до нескінченності. При бажанні зануриться в заплутані історії, відчути себе детективом, хорошим психологом, тоді детективи і психологічна художня література. Представники цього напрямку не менш відомі. Складемо невеликий список:

  • Борис Акунін, серія про сищика Ераста Фандоріна, «Пелагея»;
  • А. Крісті «Десять негренят», «Міс Марпл»;
  • детектив «Мовчання ягнят», Т. Харріса;
  • «Дівчина з татуюванням дракона», С. Ларссона;
  • «Цілуючи дівчат», Дж. Петтерсона;
  • Р. Ладлема «Ідентифікація Борна».

Не варто забувати і про А.К. Дойл, Ч. Діккенса, Дж. Лондона.

Також буде цікаво:   Нове дослідження здобуття незалежності: огляд книги «Як українці зруйнували імперію зла» Олександра Зінченко