Досить часто до мене звертаються з проханням допомогти в створенні своєї поштової скриньки. І хоча процедура досить проста, все одно доводиться консультувати.

Дійсно, користування інтернетом передбачає необхідність використання електронної пошти. Програми (Skype), соціальні мережі і навіть сайт щоб залишити відгук вимагають наявність поштової скриньки.

І так створюємо власний поштовий ящик.

Для цього в браузері набираємо в адресному рядку https://mail.ru і потрапляємо на сервіс mail, який дозволяє досить швидко і просто об-завестись електронною скринькою (e-mail-м).

Реєстрація у пошті

Реєстрація у пошті

У вікні, знаходимо «Реєстрація у пошті» і натискаємо по ній мишкою. На відкрившійся сторінці «Реєстрація нового поштового ящика» вводимо свої дані.

Реєстрація нового поштового ящика

Реєстрація нового поштового ящика

(Відповідно з призначеною для користувача угодою, сервіс зобов’язується дотримуватися конфіденційності і не поширювати персональні дані), натискаємо на кнопку «Зареєструватися». Після цього з’явитися віконце в яке необхідно ввести код підтвердження.

код підтвердження

код підтвердження

Прив’язка до мобільного телефону дуже зручна, так як дозволяє в разі втрати пароля швидко відновити його. У разі відсутності телефону потрібно буде додати додаткову поштову скриньку, тому якщо ви реєструєте свою першу поштову скриньку вам обов’язково потрібно прив’язувати номер мобільного телефону.

Реєстрацію завершено.

Також буде цікаво:   Apple оголосила дату першої презентації у 2021 році