Досить часто до мене звертаються з проханням допомогти в створенні своєї поштової скриньки. І хоча процедура досить проста, все одно доводиться консультувати.

Дійсно, користування інтернетом передбачає необхідність використання електронної пошти. Програми (Skype), соціальні мережі і навіть сайт щоб залишити відгук вимагають наявність поштової скриньки.

І так створюємо власний поштовий ящик.

Для цього в браузері набираємо в адресному рядку https://mail.ru і потрапляємо на сервіс mail, який дозволяє досить швидко і просто об-завестись електронною скринькою (e-mail-м).

Реєстрація у пошті

Реєстрація у пошті

У вікні, знаходимо «Реєстрація у пошті» і натискаємо по ній мишкою. На відкрившійся сторінці «Реєстрація нового поштового ящика» вводимо свої дані.

Реєстрація нового поштового ящика

Реєстрація нового поштового ящика

(Відповідно з призначеною для користувача угодою, сервіс зобов’язується дотримуватися конфіденційності і не поширювати персональні дані), натискаємо на кнопку «Зареєструватися». Після цього з’явитися віконце в яке необхідно ввести код підтвердження.

код підтвердження

код підтвердження

Прив’язка до мобільного телефону дуже зручна, так як дозволяє в разі втрати пароля швидко відновити його. У разі відсутності телефону потрібно буде додати додаткову поштову скриньку, тому якщо ви реєструєте свою першу поштову скриньку вам обов’язково потрібно прив’язувати номер мобільного телефону.

Реєстрацію завершено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.