11 грудня в Києві кращі представники світу цифрового бізнесу зберуться на самій гарячій вечірці року, що минає – Digital Monkey 2015. Гучна галузева подія пройде на території творчого майданчика Fedoriv Hub в самому центрі міста. Фрілансери і представники популярних діджитал-агентств прийдуть сюди, щоб поділитися з гостями своїм досвідом створення успішних ідей і унікальних проектів.

Метою Digital Monkey є розвиток нової галузі маркетингу на території нашої країни. Зібравши в одному місці експертів і фахівців сфери digital, захід створює не тільки цілеспрямований ринок, а й відкриває нові таланти, в руках яких майбутнє цифрового маркетингу.

Організатори конференції приділяють особливу увагу проведенню Хакатона. Зареєструвавшись на порталі, в ньому може взяти участь кожен, хто має відношення до сфери маркетингу. Хакатон складатиметься з п’яти завдань, які необхідно буде вирішити за визначений час прямо на території Fedoriv Hub. За польотом думки учасників стежитимуть всі гості і представники кращих digital-агентств країни. Визначить переможця суворе журі експертів, які володіють величезним досвідом і зможуть відмітити приховані таланти будь-якого учасника.

Той, хто проявить унікальну креативність, витримку і незвичайний підхід до вирішення завдання, буде визнаний переможцем конкурсу. В результаті молодий фаворит зможе отримати визнання кращих експертів digital-маркетингу і розраховувати на тісну співпрацю з діджитал-агентством своєї мрії.

Якщо ви молодий, креативний і впевнений у своїх силах, приходьте 11 грудня в Fedoriv Hub, Київ. Ми допоможемо вам заявити про себе у світі діджитал.  Більше інформації на сайті івенту http://digitalmonkey.com.ua.

DMonkey_400x400_stat

Також буде цікаво:   В Закарпатті створюють туристичний маршрут по фільму «Мої думки тихі»