Марк Цукерберг, Білл Гейтс і Ілон Маск – одні з найбагатших людей в світі. Кожен з них керує розвитком технологій, які вже змінили або змінять устрій суспільства. Ось кілька нестандартних методів, які допомагають їм залишатися продуктивними.

Прагнення до простоти

Про те, що Цукерберг кожен день носить однаковий одяг, говорилося вже не раз. Це допомагає йому економити енергію і не приймати зайві рішення, вибираючи, що вдягнути. Але це прагнення до простоти поширюється і на інші сфери його життя.

Так, наприклад, він їздить не на дорогих машинах, які вважають за краще керівники інших підприємств, а на досить скромній чорній Acura. Удома він теж віддає перевагу мінімалізму. Позбувшись від різних надмірностей, він може повністю зосередитися на роботі.

Мені здається, я не виконую свою роботу, якщо витрачаю час на дрібниці і дурниці. Я краще присвячу всі свої сили удосконаленн. своєї компанії.
Марк Цукерберг

Тиждень далеко від цивілізації

Ще в 2006 році Білл Гейтс поділився секретом, який допомагає йому не захлинутися у величезному потоці вхідної пошти. Для цього він одночасно працює за трьома моніторами. На одному відображаються всі вхідні повідомлення, на іншому – лист, на який він відповідає в даний момент, а на третьому – його робочий стіл. Так він не забуває про наявні завдання і може приділити кожному листу стільки часу, скільки воно заслуговує.

Раз на рік Гейтс на тиждень поселяється в будиночку в лісі, щоб повністю відключитися від цифрового середовища. Він бере з собою тільки книги і документи. Відгородившись від усіх відволікаючих чинників, він за тиждень прочитує і обмірковує стільки, скільки інші пересилюють за рік. Білл Гейтс планує майбутні цілі, ретельно оцінює організації, з якими збирається співпрацювати, і обмірковує результати минулого року. Це допомагає йому досягти незвичайної продуктивності.

Багатозадачність, доведена до межі

Будучи главою трьох компаній і батьком п’ятьох дітей, дивно, що Ілон Маск взагалі знаходить час на сон. Письменник Макс Чафкін написала про Маска наступне: «Протягом дня він покладається на два стимулятора: кофеїн і бажання одного разу побачити людство на Марсі».

Крім того, Маск досконало освоїв мистецтво багатозадачності. Він відправляє листи, одночасно переглядаючи рахунки, проводить наради, не відриваючись від телефону, і навіть пише повідомлення, граючи з дітьми (останнє зізнання викликало чимало критики).

Хоча він проводить в офісі не більше 15 годин, він не раз говорив, що ніколи не припиняє працювати. Цілком зрозуміло, що з такою кількістю обов’язків можна встигнути хоч щось, тільки роблячи все одночасно.

Також буде цікаво:   Зимняя одежда 2020