Купівля шуби, це завжди радісна подія для будь-якої жінки. Але щоб покупка служила вірою і правдою довгі роки, при виборі шуби потрібно врахувати кілька важливих моментів. Яких? Про це ми вам і розповімо.

Як вибрати якісну шубу?

Найважливішим показником якості хутра, є його носкість. Зокрема хутро видри вважається самим носким, при цьому фахівці стверджують, що шуба з такого хутра прослужить вам більше 20 сезонів. Після хутра видри, самим носким вважається хутро бобра, така шуба прослужить близько 18 сезонів. На третьому місці, мрія всіх жінок – хутро норки. Шуба з хутра норки, не втратить своєї привабливості навіть через 10 сезонів. На четвертому і на п’ятому місці по несучості, знаходяться шуби з песця і овчини, такі вироби, без втрати якості прослужать порядку 7-6 сезонів. Самим недовговічним, фахівці вважають хутро кролика, так як в середньому, така шуба прослужить вам не більше 4 сезонів. При цьому також важливо знати, що будь-яке фарбоване хутро, втрачає властивості несучості приблизно на 10-20%.

Крім того, вибираючи ту чи іншу шубу, обов’язково враховуйте образ свого життя. Наприклад, якщо ваш спосіб життя має на увазі під собою часті і довгі прогулянки на свіжому повітрі, значить, вам знадобитися виріб з хорошими теплопровідними якостями. Саме від теплопровідності хутра, залежить, наскільки вам буде тепло у найлютіші морози. При цьому сама теплопровідність, залежить від таких факторів, як густота хутра і товщини шкірної підстави. Зокрема високою теплопровідністю може похвалитися хутро бобра, песця, лисиці (чернобурка) і т.д. Також потрібно відзначити, що стрижене хутро бобра не втрачає свої теплопровідної якості, а значить, в таких виробах буде дуже тепло і комфортно.

Интернет магазин шуб, як стверджують експерти, які пропонують купити шубу в Києві, найпопулярнішими, є шуби з норки. Вони легкі, теплі і мають елегантний вигляд. Але при цьому поступаються в зносостійкості тим же бобровим шубам, а значить, для повсякденної довгої шкарпетки вони підходять не так добре. Хоча фахівці впевнені, що при правильному догляді, така шуба вам швидше набридне, ніж втратить свою привабливість. Крім того, вибираючи таку шубу, потрібно робити це більш ретельно, так як останнім часом ринок переповнений норковими шубами низької якості.

Зокрема, вибираючи шубу, потрусіть і пам’ятайте її. При цьому хутро повинне бути еластичним і не видавати звуків схожих на шурхіт паперу. Також зверніть увагу на те, щоб хутро не обсипалося, для цього ущипніть його, при цьому в ваших руках неповинно залишитися ніяких ворсинок хутра. Також слід погладити хутро в різних напрямках, а після цього переконайтеся, що на ваших руках не залишилося залишкових ворсинок, а хутро не заламується.

Також буде цікаво:   Як отримати кредит в режимі онлайн