Ще зі стародавніх часів людині добре відома плитка ручного формування. В наш час вона теж користується попитом, так як має широкі варіанти застосування, в першу чергу в індустрії будівництва, завдячуючи своїй популярності новим технологіям, які застосовуються в будівельній галузі.

Варто знати, що в процесі виготовлення такої плитки виробники використовують різних сорті глину, завдяки чому отримується якісна та міцна конструкція. Спочатку для отримання плитки проводиться її формування, після чого виріб відправляють до печі, де температурний режим повинен бути не менше 900 градусів. Тільки при такій температурі глина перетворюється на матеріал з унікальною фактурністю, кольором, формою, які суттєво відрізняються від плитки клінкерної. Цей будівельний матеріал має унікальні властивості і прийнятну вартість.

Якщо говорити про плитку ручного формування, то в неї є свої особливості, які відрізняють її від скла, кахелю та інших матеріалів, а саме:

  • плитка має довговічність;
  • вона одночасно і жорстка і тверда;
  • відрізняється міцністю;
  • має прийнятну ціну.

Про такий різновид плитки можна дізнатись детальніше у виробників чи безпосередньо у продавця.

Також варто ще зупинитись на певних особливостях такої плитки. Справа в тому, що вона не боїться вітру, перепадів температури, вологи. Використання такого матеріалу перетворить звичайні стіни на справжній витвір мистецтва, який має неперевершений зовнішній вигляд і при цьому слугуватиме не один рік. На таку плитку особливо варто звернути увагу тим, хто планує ставити камін, кому в подальшому прийдеться його чимось обгородити. І це не просто так, адже при високих температурах цей матеріал не буде деформуватись.

Після всього сказаного в багатьох виникне цілком логічне запитання – де цю саму плитку ручного формування виготовляють?

Справа в тому, що на сьогоднішній день ринок будівельних матеріалів, як в Україні, так і в Києві, пропонує потенційним покупцям широкий вибір виробників. Це можуть бути виробники закордонні, а також українські компанії. На процес вибору тут вже впливають різноманітні фактори, починаючи від особистих вподобань по дизайну і закінчуючи бюджетом, на який розраховує потенційний покупець.

Варто лише розуміти, що завдяки цьому матеріалу можна здійснювати різноманітні роботи по облицюванню. Варто лише визначитись з фактурою, кольором, формою і т.д.

Також буде цікаво:   Спасательный круг - зачем он нужен