Американська компанія Teton Gravity Research випустила відеоролик, що показує Гімалаї з висоти понад 7000 метрів. Відео створено з найвищим рівнем якості і деталізації.

Текст National Geographic

1. Teton Gravity Research спеціалізується на тематиці, пов’язаній з екологією і екстремальними видами спорту, вносячи свій внесок у їх популяризацію. Зйомки в Гімалаях велися з повітря за допомогою надсучасної гіростабілізованої платформи GSS C520, оснащеної 5-осним стабілізатором:

gimalay01

2. Гірська система Гімалаїв має понад 2900 кілометрів у довжину і близько 350 кілометрів завширшки; середня висота гребенів – близько 6 кілометрів. Тут розташовано 10 з 14 восьмитисячників світу, в тому числі найвища вершина світу, Джомолунгма (Еверест): 8848 метрів.

gimalay02

3. У процесі роботи над фільмом оператори Teton Gravity Research піднімалися на вертольотах на висоту до 7300 метрів над рівнем моря; в умовах сильно розрідженого гірського повітря їм доводилося використовувати додатковий кисень.

gimalay03

Відео надвисокої чіткості (ultra HD) тривалістю 2.5 хвилини дозволяє детально розглянути Еверест, Лхоцзе (8516 метрів), Аба-Даблам (6814 метрів) та інші вершини гімалайської гірської системи.

Відео:

Також буде цікаво:   Грузія і Азербайджан мають намір запустити загальний винний маршрут