Еко сумки – це сумки з нетканого матеріалу спанбонда, створеного за особливою технологією і відрізняється підвищеною стійкістю до вологи, сонячних променів і механічних пошкоджень. Спанбонд добре пропускає повітря і активно використовується в багатьох областях сучасного життя. Сумки зі спанбонду екологічно безпечні для будь-яких товарів і навіть для харчових продуктів, міцні і зручні у використанні.

Якщо на них нанести логотип вашої компанії або назва бренду, вони покажуть високу ефективність в просуванні товару або послуги, в збільшенні кількості ваших клієнтів і поліпшення іміджу вашої фірми.

Сумки зі спанбонду эко сумки стануть відмінним працюючим рекламним товаром у вашій промо-акції, на виставці, при проведенні конференції, семінару або будь-якого іншого громадського заходу.

Промо сумки з спанпонда можуть бути зроблені як методом зшивання, так і методом ультразвукового зварювання. Такі екосумки можуть бути надруковані шелкотрафаретом в 1-4 кольори з одного або двох сторін, так і за допомогою флексодруку (при цьому нанесення можливо з двох сторін і не впливає на вартість).

Еко-сумки з тканини і бавовни – можуть бути зшиті з льону, бавовни, брезенту, джуту, саржі і т.п. Ці промосумки на відміну від сумок з спанбонду тільки зшиваються. Нанесення зображення можливо за допомогою трафаретного друку, прямий повнокольорового цифрового друку, вишивки або ж термопереносу. Еко-сумки з тканини можуть використовуватися як пляжні сумки або промо-сумки.

Також буде цікаво:   9 порад від багатих і знаменитих