В кінці ХХ століття далеко не в кожній квартирі був персональний комп’ютер. Це були часи, коли інтернет індустрія тільки починала розвиватись та набирати обертів. А якщо говорити про мобільний зв’язок, то це була взагалі історія про розкіш. Саме в ті часи, в далекому 1997 році з’явився сервісний центр А-сервіс. Тоді ніхто не чув і не знав про чудову техніку компанії Епл, тим більше, що їхні хітові товари з’являться на ринку тільки через кілька років.

Але вже на той час існувала велика кількість персональних комп’ютерів Apple Macintosh, які тоді стрімко захоплювали ринок. Тому не дивно, що в нашій країні з’явився сервісний центр, який займався поставками продукції “яблучних” в Україну. Звісно, будь-яка техніка рано чи пізно ламається, тому не дивно, що в обов’язки сервісу було проводити гарантійне та після гарантійне обслуговування техніки.

Чому комп’ютери від компанії Apple

З того моменту, коли в компанію Епл прийшов працювати Стів Джобс, він докладав максимум зусиль для того, щоб його продукція кардинально відрізнялась від усіх конкурентів. Так, комп’ютери того часу вартували більше ніж у інших виробників, це розуміли в компанії, але їхній дизайн, функціональність були на голову вище.

Шанувальники продукції “яблучних” збільшувались в кількості і їх не лякав факт переплатити лишні гроші за продукцію. Такі були і на території України, основними споживачами такої комп’ютерної техніки були співробітники звукозаписувальних студій, телевізійники, дизайнери.

Роки йшли і збільшувалась армія шанувальників продукції від Apple, в тому числі й тих, хто купував не дешеву комп’ютерну техніку для персонального використання.

Що пропонує «А-Сервіс»

Кожен клієнт, який звернувся до даного сервісу, повинен чітко усвідомлювати які саме послуги він отримає в кінцевому результаті. Перш за все, всю роботу будуть виконувати спеціалісти, які мають високу кваліфікацію. В своїй роботі вони використовують виключно оригінальні витратні матеріали та запасні частини. Як результат, сервісне обслуговування проводиться виключно на високому рівні.

Сервісний центр створювався виключно для задоволення потреб користувачів продукції Apple, яких в будь-якому куточку нашої країни достатня кількість. Відвідавши даний сервісний центр, кожен клієнт може бути впевнений у якості наданої послуги та в професійній роботі спеціалістів компанії.

Також буде цікаво:   Як вибрати колготки, і на що потрібно звернути увагу?