У Швейцарії більше 160 років тому була заснована майстерня по збірці годин. Тепер її добре знають у всьому світі. Зараз вона випускає чоловічі та жіночі годинники OMEGA, які славляться своєю точністю, унікальними властивостями і неперевершеною якістю. Годинники цієї фірми брали з собою космонавти, які літали на Місяць. На змаганнях з точності ходу годинники OMEGA ніколи не програвали і домоглися сертифіката морського хронометра на наручний годинник.

Деякі виробники стали випускати аналоги годин OMEGA (омега). Це дозволяє їм значно знизити їх ціну. Однак і якість цього годинника також невисока. Але за зовнішнім виглядом їх важко розрізнити. Копії годин OMEGA знайшли свого покупця серед тих людей, які люблять гламур. І через нестачу грошових коштів, вони готові таким чином створити про себе якесь враження успішної людини.

Годинники Omega унікальні, вони навіть між своїми моделями, зовсім різні. Але пов’язує їх довголітня історія любові покупців, неймовірна точність механізму і «почерк» витонченої майстерності. Копії годинника Omega, це витвори мистецтва, які з мікронною точністю повторюють всі лінії, вигини і моменти виняткової розкоші годинника Omega. У інтернет-магазині http://omega.swiss-watch.com.ua/ представлені тільки 100% копії годин Omega, вони створюються вартовими майстернями в точності повторюючи всі особливості оригіналу. Матеріали, з яких створені копії годин Omega, це сучасні аналоги дорогоцінних металів і каменів, які тим не менш, ні зовні, ні по своїй довговічності, не викликають сумніву в достовірності годин.

Також буде цікаво:   Услуги эвакуатора от "Эвакуатор Сервис"