Чому їм недостатньо просто жити і займатися звичайною фізкультурою? Адже куди простіше проводити дозвілля в громадській лазні, перед телевізором, на дачі, ніж стрибати з парашутом, кататися на сноуборді, гірських лижах або занурюватися з аквалангом.

Тим, хто вибирає незвичайні види спорту, потрібно постійно перебувати в русі, стан спокою для них нестерпно. До того ж в наші дні слово “екстрим” або ” адреналин спорт ”  неймовірно модне. Екстремальні види спорту можна віднести до трьох категорій, які пов’язані з водою, землею і повітрям.

Насправді причини, чому екстрим завойовує безліч людей, дуже прості. Це бажання до отримання адреналіну. Він же і є спонукаючим фактор, і постійний супутник будь-якого екстремального спорту. Мета спортсменів в тому, щоб зберегти самовладання і витримку при ризикованих ситуаціях. З цієї ж причини такий спорт часом піддається осуду. Багато хто вважає, що невиправдано наражатися на небезпеку, для досягнення якихось результатів.

Але також це стосується і до подолання і розширення власних кордонів можливостей. Тут до ключових чинників відносять реакцію на ризик, самоконтроль і силу духу. Долаючи свій страх, люди отримують задоволення. Саме страх, та сама рушійна сила до самовдосконалення і на шляху до успіху.

Екстримом здебільшого займаються чоловіки, але й жінки теж. Для чоловіків це спосіб продемонструвати свою перевагу перед іншими представниками сильної статі, або зігнати агресію через викид адреналіну.

Жінки ж обачніші і обережні, з більш розвиненим інстинктом самозбереження. Але займатися чимось цікавим і екстремальним ніхто не відміняв, тому для різноманітності буденних днів, цілком можна вибрати для себе що-небудь неординарне.

Міркувати про те, як організувати своє дозвілля, будинки в тиші або з галасливою компанією в барі, організувати виїзд за місто, або все-таки зайнятися екстримом, можна дуже довго. Головне, щоб ви не вибрали – це повинно принести вам задоволення!

Також буде цікаво:   5 життєвих уроків, які ви засвоїте завдяки спорту