Прокидалися ви не виспавшись? Опинившись не так на звичному зручному спальному місці, ми весь день відчуваємо себе розбитими, нервуємо через дрібниці і постійно позіхаємо.

Продуктивність падає. Чи замислювалися ви над тим, що комфортне ліжко на замовлення на сайті www.krovat.kiev.ua/cat/krovati-na-zakaz/ забезпечить вам гарне самопочуття і відчуття бадьорості на весь день, оскільки здоровий сон – запорука правильного функціонування нашого організму. Саме тому ліжко під замовлення варто вибирати, перш за все, для комфорту і приємного відпочинку, і не забувати про їх зовнішній вигляд, який повинен радувати.


Чому люди вибирають ліжко під замовлення?

 

Производство MES Company пропонує виробництво ліжок в широкому асортименті. Враховуються побажання за кольором, матеріалом, розмірами ліжка на замовлення. Компанія пропонує наступні види ліжок:

Дерево. Як показує практика, сучасні замовники віддають перевагу в основному меблів з дуба, берези, сосни, бука, вишні та горіха. Кожна з цих порід дерева має свої особливості, і відповідно цінову політику.

Головні переваги ліжок під замовлення:

ви отримуєте меблі красиві та міцні, вони здатні витримувати навантаження;
створення додаткового комфорту і затишку у вашій спальні;
таке ліжко на замовлення здатне прослужити довгі роки, не вимагає обслуговування;
ліжко під замовлення з дерева не виходить з моди, це завжди унікальний предмет вашого інтер’єру;
дерево завжди виглядає красиво і вишукано;
це екологічно чистий матеріал, який не викликає алергічних реакцій на свої компоненти.

МДФ. Відмінною рисою цього матеріалу є форма, яка може бути різноманітною. Тому у виробництві з’явилася можливість імітувати різьблення по дереву, завдяки чому ліжко на замовлення з МДФ може бути виконане з використанням різних дизайнерських прийомів. Ліжка з МДФ є дуже міцними і надійними в експлуатації. У таких ліжках також встановлюються підйомні механізми, що дозволяють створювати ніші для зберігання білизни, і предметів необхідності.

ДСП. Дешевший матеріал, який використовується у виробництві ліжок. Ліжко  цього типу може мати різний дизайн, і більш прийнятну цінову політику. Ліжка з ДСП не поступаються у своїй функціональності більш дорогим моделям і відмінно вписуються в інтер’єр приміщення.

Який би матеріал і дизайн для свого ліжка ви не вибрали, воно обов’язково повинно бути міцним. Головними складовими, які відповідають за якість ліжка, є рама, каркас і матрац. Кожна частина окремо повинна бути високої якості.

Вимоги, що пред’являються до компонентів ліжка під замовлення:

Також буде цікаво:   5 крутых мышек для комфортной игры в любимые игры

 Рама і каркас. Важливо знати, що матеріали, з яких виготовляються рами для ліжок це дерево (бук, береза) або метал. Балки виконуються з довгих дощок з дерева. Якщо число рейок, а також їх товщина і кількість, розрахована правильно, то ліжко буде міцним і надійним. Важливо звернути увагу на кількість шарів і їх товщину. Чим їх більше, тим краще.
Матрац. Це та функціональна частина ліжка, яка відповідає за ваш здоровий сон і повноцінний відпочинок. Матрац краще вибирати спочатку з ортопедичним ефектом і хорошої якості. Він не повинен прогинатися, повинен підтримувати правильне положення хребта людини.

производство MES Company пропонує ліжко на замовлення в Києві та по всій Україні найвищої якості, в індивідуальному виконанні за приємними для споживача цінами.