Швидко знаходите потрібні програми, отримуйте нові ігри першими і економте на покупці контенту.
1. Список невикористовуваних додатків
За допомогою Google Play легко можна дізнатися, які з встановлених на смартфоні додатків ви вже давно не використовуєте. Для цього в головному бічному меню сервісу потрібно перейти в «Мої додатки та ігри», вибрати «Встановлені» і переключити тип сортування на «Останнє включення».
2. Пошук раніше встановлених додатків
Спеціальний розділ в Google Play дозволяє знайти будь-який додаток, який колись вже було встановлено на одному з ваших пристроїв. Цей розділ називається «Бібліотека» і знаходиться також на вкладці «Мої додатки та ігри». Такий список допоможе відшукати стару гру, яку ви колись встановлювали, але вже не пам’ятаєте її назви.
3. Пошук ігор за жанрами і ключові слова
Шукати ігри в Google Play можна не тільки за назвою і списком категорій, а й за жанрами, персонажам та іншим визначальним особливостям. Наприклад, прямо в пошуку можна набрати «три в ряд», «платформер», «рогалик», «бої машин» або «Ам Ням».
4. Участь у тестуванні додатків
Користувачі Android давно можуть встановлювати ігри і програми, які ще не вийшли зі стадії тестування і знаходяться в розробці. Для таких проектів в Google Play передбачена особлива вкладка «Бета-версії». Її можна знайти на головній сторінці сервісу, в списку добірок під основними розділами.
5. Передреєстрації в іграх
Більшість ігор потрапляє в Google Play, минаючи режим публічного тестування, проте нерідко ще до релізу можна попередньо зареєструватися. Це дозволить одним з перших дізнатися, що гра стала доступна для скачування.
6. Предзаказ фільмів
Аналогічним чином можна робити заявки на нові фільми, які доступні на вкладці «Новинки» в підрозділі «Попередні замовлення». Виберіть якість, оплатіть, і фільм з’явиться у вашій бібліотеці відразу ж після релізу в Google Play.
7. Запуск додатків без установки
Не так давно в магазині додатків почали з’являтися ігри, випробувати які можна навіть без скачування на смартфон. Це стало можливим завдяки технології Google Play Instant.
8. Батьківський контроль
В налаштуваннях Google Play є функція батьківського контролю, що дозволяє фільтрувати контент, якщо смартфоном користуються діти. Достатньо лише поставити пароль і вибрати вікові обмеження для ігор, додатків і фільмів. Аналогічним чином можна контролювати доступ до музики з непристойною лексикою.
9. Родинна підписка
Якщо у декількох членів вашої сім’ї смартфони на базі Android, можна створити загальну бібліотеку Google Play. Вона дозволить ділитися вже купленим контентом, використовувати загальний спосіб оплати при покупці нових додатків і сімейну підписку на Play Music.
10. Повернення коштів
Якщо куплена гра або додаток вам не сподобався, то ви цілком можете повернути гроші протягом 48 годин з моменту оплати. Потрібно лише відкрити цей додаток в Google Play і натиснути «Повернути платіж». Програма буде видалена, а гроші протягом деякого часу надійдуть на прив’язану до аккаунту карту.
У випадку з фільмами термін повернення більше – 7 днів. Але тільки за умови, що ви ще не починали перегляд.
11. Пошук шкідливих додатків
Щоб максимально убезпечити смартфони на Android від шкідливих програм, в магазин вбудований інструмент «Play Захист». Він регулярно перевіряє всі додатки на вашому смартфоні, в тому числі і встановлені в обхід Google Play. Про будь-яку потенційну загрозу ви будете повідомлені.