Швидко знаходите потрібні програми, отримуйте нові ігри першими і економте на покупці контенту.

1. Список невикористовуваних додатків

За допомогою Google Play легко можна дізнатися, які з встановлених на смартфоні додатків ви вже давно не використовуєте. Для цього в головному бічному меню сервісу потрібно перейти в «Мої додатки та ігри», вибрати «Встановлені» і переключити тип сортування на «Останнє включення».

2. Пошук раніше встановлених додатків

Спеціальний розділ в Google Play дозволяє знайти будь-який додаток, який колись вже було встановлено на одному з ваших пристроїв. Цей розділ називається «Бібліотека» і знаходиться також на вкладці «Мої додатки та ігри». Такий список допоможе відшукати стару гру, яку ви колись встановлювали, але вже не пам’ятаєте її назви.

3. Пошук ігор за жанрами і ключові слова

Шукати ігри в Google Play можна не тільки за назвою і списком категорій, а й за жанрами, персонажам та іншим визначальним особливостям. Наприклад, прямо в пошуку можна набрати «три в ряд», «платформер», «рогалик», «бої машин» або «Ам Ням».

4. Участь у тестуванні додатків

Користувачі Android давно можуть встановлювати ігри і програми, які ще не вийшли зі стадії тестування і знаходяться в розробці. Для таких проектів в Google Play передбачена особлива вкладка «Бета-версії». Її можна знайти на головній сторінці сервісу, в списку добірок під основними розділами.

5. Передреєстрації в іграх

Більшість ігор потрапляє в Google Play, минаючи режим публічного тестування, проте нерідко ще до релізу можна попередньо зареєструватися. Це дозволить одним з перших дізнатися, що гра стала доступна для скачування.

6. Предзаказ фільмів

Аналогічним чином можна робити заявки на нові фільми, які доступні на вкладці «Новинки» в підрозділі «Попередні замовлення». Виберіть якість, оплатіть, і фільм з’явиться у вашій бібліотеці відразу ж після релізу в Google Play.

7. Запуск додатків без установки

Не так давно в магазині додатків почали з’являтися ігри, випробувати які можна навіть без скачування на смартфон. Це стало можливим завдяки технології Google Play Instant.

8. Батьківський контроль

В налаштуваннях Google Play є функція батьківського контролю, що дозволяє фільтрувати контент, якщо смартфоном користуються діти. Достатньо лише поставити пароль і вибрати вікові обмеження для ігор, додатків і фільмів. Аналогічним чином можна контролювати доступ до музики з непристойною лексикою.

9. Родинна підписка

Якщо у декількох членів вашої сім’ї смартфони на базі Android, можна створити загальну бібліотеку Google Play. Вона дозволить ділитися вже купленим контентом, використовувати загальний спосіб оплати при покупці нових додатків і сімейну підписку на Play Music.

Також буде цікаво:   Нова версія Skype повністю замінить WhatsApp

10. Повернення коштів

Якщо куплена гра або додаток вам не сподобався, то ви цілком можете повернути гроші протягом 48 годин з моменту оплати. Потрібно лише відкрити цей додаток в Google Play і натиснути «Повернути платіж». Програма буде видалена, а гроші протягом деякого часу надійдуть на прив’язану до аккаунту карту.

У випадку з фільмами термін повернення більше – 7 днів. Але тільки за умови, що ви ще не починали перегляд.

11. Пошук шкідливих додатків

Щоб максимально убезпечити смартфони на Android від шкідливих програм, в магазин вбудований інструмент «Play Захист». Він регулярно перевіряє всі додатки на вашому смартфоні, в тому числі і встановлені в обхід Google Play. Про будь-яку потенційну загрозу ви будете повідомлені.