Будь-яке будівництво вимагає великих фінансових вкладень. Але якщо є можливість заощадити, то чому б це не зробити. Відмінною альтернативою є застосування труб які були у вжитку.

Варто враховувати, що труби БО – це не що вийшли з ладу виробу, оскільки вони замінюються на нові задовго до закінчення терміну їх служби. У деяких випадках в цю категорію також входять нові, які просто не пройшли атестацію заводом-виробником. Дані вироби широко використовуються для прокладки водопроводів, для виготовлення паль і при будівництві тимчасових конструкцій. Також, для знежирення металів, використовується трихлоретилен. Знежирити метал ви можете самостійно, достатньо купити трихлоретилен і знежирити самостійно, для більшої стійкості металу.

Процедура відновлення

Процедура відновлення дозволяє привести труби б / у в такий стан, який нічим не відрізнятиметься від нових. Спочатку повинен бути проведений аналіз вад і дефектів, а потім їх усунення. У разі якщо вади можливо усунути, то труби очищаються від старої ізоляції і бруду. В результаті цього вдається повністю відновити її і максимально наблизити її за своїми характеристиками до нової. Причому, вартість такого виробу в 2, а іноді і в 3 рази менше, ніж тих, які щойно зійшли з конвеєра.

Область застосування

Труби бувші у вживанні в наш час володіють величезною областю застосування. Вони використовуються в якості паль, стовпів, а також для зведення виробничих конструкцій. Ті, які раніше використовувалися для прокладки магістралей, після процесу відновлення можуть застосовуватися для облаштування водопроводів, дренажу та напірної каналізації. Труби бувші у вживанні є недорогим джерелом сировини, які ще багато можуть прослужити.

Також буде цікаво:   Як вибрати фотошпалери?