Є багато способів дуже простий завантажити відео з Youtube і Vimeo, а також інших сайтів, на яких є відео файли. Використовуємо сервіс Savefrom. Сервіс має дуже простим і зрозумілим інтерфейсом, є одним за найкращих.

Також можна зайти на сторінку c відео на Youtube і додати до адреси сторінки дві букви S, щоб вийшла посилання виду http://SSyoutube.com/watch?v= адресу відео. Далі натиснути перейти і ви автоматично потрапите на сторінку закачки відео.

KeepVid

Сервіс KeepVid підтримує збереження відеофайлів з сайтів: YouTube, MegaVideo, Flickr, Dailymotion, Facebook, Google Video, Vimeo, Metacafe, Photobucket, eHow, TED, TwitVid, Ning, Current, Clipfish.de, blip.tv, Break, Tudou.

Все що потрібно – це скопіювати посилання для відео типу (https://www.youtube.com/watch?v=cOGj2sZAjzA), вставити її в рядок для закачування і натиснути кнопку Download.

Крім того, повинно бути встановлено ​​Java. Після запуску закачування ви також отримаєте повідомлення про запуск Java, і там необхідно натиснути кнопку Run:

Краще довго не роздумувати, нічого небезпечного не відбудеться – клікайте Run і трохи почекайте. Після цього сервіс видасть кілька посилань для закачування Youtube відео. Вибираємо потрібний розмір і закачуємо на комп’ютер.

 

Zamzar

З багатьох сервісів із закачування відео і конвертації файлів саме Замзар пережив зміни найлегше. На жаль реєстрація на ньому платна, а безкоштовне використання має деякі мінуси.

Якщо вам не потрібно закачувати відео десятками файлів в день, то реєструватися зовсім необов’язково.

Для старту завантаження з Youtube необхідно переключити Замзар в режим Download Videos і заповнити просту форму.

У безкоштовному режимі сервіс обмежує розмір закачується файлу до 100 мегабайт (вистачає майже для будь-яких відеороликів).

Вам потрібно вказати:

  1. Посилання на файл
  2. Вибрати тип файлу (Video Formats)
  3. Вказати свій реальний Email і натиснути кнопку convert (намагайтеся не використовувати i.ua в замзаре)

Через деякий час на поштову скриньку прийде лист від Замзара з посиланням на закачування файлу. Часто цей лист потрапляє в спам, так як має більше двох посилань всередині листа.

Також буде цікаво:   У Львівському метро з'явився Wi-Fi