Що цікаво, у багатьох в наш час з’явилися телефони на базі системи Android, але більшість не знає найпростіших налаштувань телефону і шукають самі звичайні функції в додатках Android Market. Для досвідчених користувачів ця стаття виявиться дитячою, але багатьом вона стане в нагоді.

Загалом, розмова піде про дуже корисні функції – блокування екрану телефону. На всіх андроїд телефонах є два варіанти блокування екрану – цифровий PIN, пароль і графічний ключ.

З цифровим ключем і паролем все досить просто, процес його установки такий же, як і на звичайних телефонах – ви задаєте PIN код з будь-якою кількістю цифр та букв, підтверджуєте його і на цьому настройка закінчена. Процес створення шаблону доступу до розблокування телефону трохи відрізняється. Розберемо дані способи покроково.

Інструкція по установці графічного ключа на Android

1. Вам необхідно знайти пункт «Налаштування» (Settings) у додатках телефону

2. Установка блокувань знаходиться в підпункті пункту «Розташування та безпека» – «Змінити спосіб блокування»

Установка блокування будь-яким з трьох способів відбувається аналогічно. Спочатку ви задаєте пароль, потім підтверджуєте його ще раз, і блокування стає активним.

У разі встановлення графічного ключа, вам необхідно задати якийсь малюнок, з’єднавши кілька або всі точки. Є деякі правила використання графічного ключа:

  • Не можна з’єднати початкову і кінцеву точку, а також використовувати будь-яку точку двічі
  • Не можна зробити розрив між пунктами в ключі
  • Не можна використовувати менше чотирьох точок

Переваги та недоліки способів блокування екрану

  • Графічний ключ легко запам’ятовується і простий у використанні, але менш надійний, тому що, його легше підглянути під час набору. Набирається також дуже швидко.
  • Блокування телефону по PIN – один зі стандартних способів телефону. Важко зламати. Зпам’ятати послідовність цифр також важко.
  • Блокування по паролю – компромісний варіант між надійністю і зручному запам’ятовування, але довгий пароль не дуже зручно набирати, коли телефон необхідний швидко.

Що робити, якщо ви забули ключ блокування екрану

Якщо ви забули свій ключ або пароль, то єдиний спосіб його зняти – використовувати скидання по аккаунту Google, тобто необхідно ввести свій логін і пароль до облікового запису Google і задати новий ключ. Якщо синхронізація з Google не налаштована, вам допоможе тільки перепрошивка або повне скидання, так званий Hard Reset.

 

Також буде цікаво:   Microsoft представить нове покоління Windows