Сирійський кальян визнаний одним з кращих в світі. Перш за все, він відомий своєю якістю і надійністю, а також легким і м’яким смаком. Часто в Сирії виготовлення кальянів – це сімейне ремесло і все знання, технології і традиції дотримуються з покоління в покоління. В основному ці кальяни зроблені з нікельованої латуні чорного кольору, на яку наносять красиві національні або східні малюнки. Всі малюнки неповторні, і купуючи кальян можна бути повністю впевненим у тому, що це індивідуальна, ексклюзивна річ. Купити вугілля для сирійського кальяну  за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині kalyanopt.com.ua тут завжди хороший вибір вугілля і комплектуючих на будь-який смак.

Кальяни з Сирії зручні, практичні, мають ефективне охолодження за рахунок великої і важкої шахти. За ними легко доглядати, мити або чистити, так як вони складаються з окремих швидкоз’ємних частин, крім шахти – вони в більшості випадків нерозбірні. Особливістю кальянів з Сирії є те, що всі деталі з’єднуються і фіксуються різьбленням, а не простими гумками-ущільнювачами. Різьба більш практична і надійна, а також має кращу герметичність в порівнянні з класичними кальянами з ущільнювачами. Ще такі кальяни, як правило, мають збільшену колбу ємністю 1.5л і більше. Як аксесуари для сирійського кальяну в клубах і ресторанах часто використовують додаткові одноразові мундштуки, які надягають на основні для більшої гігієни та захисту від різних інфекцій.

Для куріння на вулиці, не рідко використовують спеціальний ковпак на вугілля, він не тільки захищає від вітру, а й мінімізує втрату тепла. Додатково в комплекті з сирійським кальяном можуть йти спеціальні щипчики для заміни вугілля, на які може наноситися унікальне ручне гравіювання. Невеликим мінусом кальяну з Сирії є відсутність в комплектації кейса або валізи для кальяну для зручного транспортування. При покупці сирійського кальяну, досить часто можна зустріти підробку або неякісний товар. Щоб уникнути таких проблем, варто ретельно перевіряти сертифікати і гарантійні документи, які йдуть з кальяном, а також візуально оглянути кальян на наявність різного роду шлюбу і вад. Кальян ручної роботи можна легко відрізнити від тих, які роблять на заводах по наявності характерних слідів зварювання.

Також буде цікаво:   Переклади та дублікати від "Апостиль групп"