Вибираючи готовий набір автомобільного інструменту, в першу чергу радимо звернути увагу на країну і назву фірми-виробника, на вартість набору і, звичайно, на його комплектацію і зовнішній вигляд. Універсальні набори автомобільного інструменту, як правило, включають в себе більше 100 (а іноді і більше 200) різних предметів. Серед них є і необхідні для кожного дня, і ті, які знадобляться вам всього 1-2 рази на рік (або не знадобляться взагалі ніколи). Такий набір може стати відмінним подарунком запеклому автолюбителю – адже там є все і на всі випадки життя. Але для початку, мабуть, варто обмежитися комплектом простіше (50-70 предметів).

Необхідно також пам’ятати, що для ремонту легкових і вантажних автомобілів потрібно різний інструмент. Майстру автосервісу, що працює з великогабаритним транспортом, має сенс вибирати набори з головками великого розміру, силовими воротками і потужними тріскачками. Якщо ви в своєму автосервісі збираєтеся обслуговувати автомобілі родом з США, то напевно знадобиться набір дюймових ключів, набір дюймових головок і, можливо, набір дюймових шестигранників. Також у нагоді може стати пневмоінструмент, такій інстурмент можна придбати в інтернет-магазині http://grandinstrument.net/.

Тепер про ціну та якість. Занадто дешевий азіатський інструмент поганий не стільки тим, що швидко приходить в непридатність, а тим, що часто його не вистачає навіть на одне використання: ключ ламається раніше, ніж відкручується гайка.

Також буде цікаво:   Міжкімнатні шпоновані двері в великому асортименті від «Двери Белоруссии»