Кленбутерол – це препарат, який не є стероїдним, і не дивлячись на цей факт він користується великим попитом у професіональних спортсменів. Його використовують в тому випадку, коли хочуть схуднути в певних місцях. В медичних цілях Кленбутерол раніше використовували для лікування бронхіальної астми, а потім бодібілдери помітили, що Кленбутерол ефективно спалює зайві жирові відклади і даний препарат став використовуватися у спорті все частіше. Професійні спортсмени почали використовувати Кленбутерол не так давно, але вже зараз у багатьох людей, котрі ведуть активний спосіб життя, цей препарат серед улюблених. А все тому що, він досить ефективний, а головне недорогий. Крім того, що препарат Кленбутерол допомагає в процесі схуднення, він також запобігає руйнуванню м’язів.

Під час прийому Кленбутерола підвищується температура тіла, і таким чином починається спалювання жиру. Також приймаючи Кленбутерол у спортсмена знижується апетит.

Приймаючи препарат Кленбутерол у багатьох професійних спортсменів проявляються побічні ефекти. Частіше всього це надмірне потовиділення, тремор кінцівок, тахікардія, безсоння, занепокоєння, підвищення тиску, діарея, нудота. Більшість всіх цих симптомів можна зняти приймаючи препарат Кетотифен, в деяких випадках Метопролол, Бісопролол.

Кленбутерол рекомендують приймати 120-140 мг в день для чоловіків, жінкам бажано знизити дозу до 100 мг. Але ці показники відносно умовні, тому що доза залежить від ваги професійного спортсмена і від того, яких необхідно досягти результатів. Добову дозу препарату Кленбутерол бажано розбивати на декілька частин, і протягом дня по 40 мг приймати за 30 хвилин до їжі. Такий спосіб прийому препарату також знижує ймовірність появи побічних ефектів, тому що, так організму легше адаптуватись до нового способу життя. На перших етапах прийому препарату Кленбутерол його дозу можна мінімізувати, а потім поступово підвищувати, перед закінченням курсу також рекомендують поступово знизити.

Препарат Кленбутерол необхідно приймати два тижні, потім зробити двотижневу перерву, потім знову починати. Найголовніша умова під час проходження курсу Кленбутерола, пити щодня багато води, як жінкам, так і чоловікам, мінімум три літра в день. Також не варто забувати, що для більшого ефекту потрібно займатись спортом, бажано робити вправи “кардіо” і поєднувати їх з правильним харчуванням і на деякий час не вживати калорійні вуглеводи, які сприяють набору зайвих кілограмів.

Також буде цікаво:   5 вправ для здорових плечей і здорової спини