У рамках чергового туру групового раунду Ліги Чемпіонів зустрінуться дві команди – Манчестер Сіті та Янг Бойз. Зрозуміло, що лідером є англійський клуб, до того ж, футболісти хочуть здобути чергову перемогу, щоб достроково вийти з групи. Наступні матчі можна «злити», відпочивши і при цьому провівши експерименти зі складом.

Янг Бойз не можна знімати з рахунків. Це яскравий і стабільний за багатьма параметрами клуб, якому нема чого втрачати. Бажаючі можуть ознайомитися з варіантами ставок та заздалегідь тут https://gg146.bet/uk-ua зробити їх. Немає жодних складнощів у прогнозуванні, тим паче варіантів чимало. Можна дивитися у бік перемоги Манчестер Сіті чи ставити на фору.

Новини про Сіті

Поразка від Арсеналу 0:1 трохи вибила клуб із колії, але після цього матчу все стабілізувалося. До того ж повертається Родрі, який може суттєво покращити середину поля. Багато невдач Сіті були пов’язані саме з відсутністю цього футболіста.

Останні матчі були переможними – з Брайтоном зіграли 3:1, а з Янг Бойз у попередньому турі 0:3, здобувши впевнену перемогу. Також Сіті не пошкодували свого суперника в АПЛ, а саме Борнмут, перемігши з рахунком 6:1. Тому форма, до якої футболісти підходять до нової гри, є досить високою.

Новини про Янг Бойз

У національному чемпіонаті підопічні Рікі Рафаеля впевнено йдуть до своєї мети – чемпіонства. Вихід із групи для них є складним завданням, та ще й із такими суперниками. Оптимальним варіантом буде перехід до Ліги Європи, але тут є конкурент від імені Црвени Звєзди. Матч на домашньому полі цієї команди буде вирішальним, але поки що потрібно якось переступити Манчестер Сіті.

Незважаючи на загальну картину поразки в першому матчі, загалом команда грала добре і в деякі моменти показували зовсім відмінний футбол. Останні два матчі вони виграли і, можливо, у черговому раунді Лізі Чемпіонів їм удасться нав’язати боротьбу.

Прогнози

Занадто велика різниця у класі цих колективів може призвести до великої кількості голів, тому тотал більше 2,5-4 можна впевнено використати для свого прогнозу. Незважаючи на втрату Холанда, «городяни» все одно мають активи, щоб забивати голи. Швидше за все, спостерігається потенційна перемога Манчестер Сіті, щоб вони вирішили проблему виходу із групи та останні матчі просто догравали.

Янг Бойз, швидше за все, дасть мінімальний бій і морально готуватиметься до наступного матчу, щоб постаратися вийти до Ліги Європи. Для них це найоптимальніший варіант, адже вихід із групи у Лізі Чемпіонів практично неможливий.

Також буде цікаво:   ЄС назвав країни, для яких планує відкрити кордони