Як сподобатися дівчині? Одні кажуть, що вся справа тільки в мужності. Інші – що це дається від природи.
Особливо важко тим хлопцям, які не розуміють причини своїх невдач. Вони намагаються більше, ніж всі інші разом узяті. Вони вкладають в дівчат купу сил, часу і емоцій. Але останні чомусь не вважають за потрібне проявляти відповідну симпатію.

Прикро стає саме тоді, коли інші хлопці, які не вкладають у створення привабливості ніяких зусиль (і навіть не думають про це), отримують увагу всієї протилежної статі.

Природний магнетизм або …?

Коли такі хлопці з’являються в компанії дівчат, останні самі намагаються налагодити з ними спілкування.
Складається відчуття, що вони володіють природним магнетизмом, який з’явився вже при народженні.

Коли вони підходять на вулиці до дуже ефектної і недоступної дівчині, то навіть не думають, як сподобатися їй. Однак ситуація сильно відрізняється від більшості випадків: вже через 2 хвилини вона посміхається і з задоволенням дає свій номер телефону.

Чи дійсно справа тільки в природному магнетизм? Чи існує він?

Є категорія людей, які вважають, що якщо вам дано, то ви будете подобатися всім. Якщо ж ні, то бути вам до кінця своїх днів одиноким.

Але у всьому виною є закон «причини і наслідки», а також ваше невміння побачити причину своїх невдач.
Втім, є і хороша новина. Ви можете їх «зробити»!

Так-так, у вас є шанс стати по-справжньому успішним у протилежної статі. І обігнати в цьому плані навіть тих, кого всі від природи вважають привабливими.

Ваше бажання розібратися в тому, як можна сподобатися красивій дівчині, може вивести вас на зовсім інший рівень! Наприклад, якщо красуня відшиє від природи успішного хлопця, то він навіть «паритися» не буде, а піде спілкуватися з іншого. Ваша ж цілеспрямованість у поєднанні з розвиненими навичками дасть вам можливість спокушати «найсмачніших» жінок, з якими хочуть бути абсолютно всі хлопці.

Якщо, звичайно, зрозумієте загальні принципи і упровадите в свою поведінку ті правила, про які піде розмова.

Як сказав одного разу один з спокусників:

«Мені шкода тих чоловіків, які не плакали ночами від невдач з жінками. Вони ніколи не усвідомлюють справжню цінність того успіху, який вони мають!».

Дві головні причини невдач

Зрозуміло, причин, за якими ви не можете сподобатися дівчині, кілька.

Але є дві основні, які позбавляють вас жіночої уваги. Найцікавіше те, що навіть якщо ви будете дотримуватися всіх інших правил створення привабливості, наявність цих двох помилок запросто їх «анулює».

Як сподобатися дівчині: створюємо магнетизм своїми руками

Як створити справжнью чоловічю привабливості, перед якою не встоїть жодна дівчина.

Сильна реальність

У кожної людини є своя реальність – то, як він дивиться на навколишній світ і яке відношення має до всього того, що відбувається. Чим сильніша ваша реальність, тим більше оточуючих людей поводяться відповідно до ваших правил.

Особливо це стосується дівчат. Якщо ви самі вірите в щось, то і вони починають в це вірити.

Приклад: секс на першому побаченні. Запрошуючи дівчину додому вже на першій зустрічі просто тому, що так радили в статті, ви ризикуєте отримати відмову. Тому що самі не вірите, що це нормально. Не вірите в те, що вона може погодитися.

А якщо ви в собі впевнені, що вести дівчину додому на першому побаченні – абсолютно природно, то і дівчина буде так вважати. Найцікавіше те, що, можливо, пару-трійку годин тому іншому хлопцеві вона говорила, що не ходить в гості на першому побаченні. Ось так то!

І не обов’язково щось робити, щоб сподобатися дівчині! Досить мати сильні переконання. Вірити в те, що ваші думки і висновки про що-небудь – самі правильні. І показувати їх оточуючим, іноді в буквальному сенсі змушуючи всіх дотримуватися їх (наприклад, коли хтось порушує межі дозволеного).

Було відмічено, що люди зі слабкою реальністю намагаються примкнутись до тих, у кого вона сильна. А ті, хто вважають, що у них вона настільки сильна, що вони не можуть підкорятися іншим, найчастіше помиляються. Приклад: Сталін, перед яким вставали навіть глави інших держав, які вважають, що «вони-то вже точно ні перед ким не зобов’язані вставати».

Вихід за рамки

Про те, чому дотримання правил – це непривабливо, я вже сказав. Додам тільки те, що вихід за рамки не обов’язково повинен бути максимально жорстким.

Іноді досить просто поводитися відповідно до своїх бажань і переконань, не дивлячись на те, що «прийнято вести себе по-іншому».

Чи зможете? Перевірте і подивіться на реакцію!

Розслабленість

Страх невідомості, що змушує вас сумніватися в тому, чи зможете ви її зацікавити, викликає внутрішню напругу.

Деякі радять активно набиратися досвіду, щоб навчитися спокушати дівчат, і тоді у вас не буде сумнівів.
Але не всі хочуть провести кілька місяців у практиці знайомств і спокушання, а хочуть відразу знати, що потрібно, щоб сподобатися дівчині.

Також буде цікаво:   Бусины дзи: магические тайны

Такий спосіб є! Досить вирішити для самих себе, що ви можете їй не сподобатися. Це нормально! Ви – не Бред Піт, щоб подобатися всім. Зрозуміло, не потрібно налаштовуватися на негативний результат. Просто потрібно тримати в полі зору можливість програшу і бути до нього готовим.

Будда говорив: «Всі проблеми людини народжуються від його бажань». Повністю відмовлятися від своїх бажань ми не будемо, але залежність від результату зняти необхідно. Інакше вести себе впевнено так і не вийде.

Уміння говорити

Перед тим, як почати спілкування з дівчиною, потренуйтеся «на кішках», зателефонувавши декільком своїм друзям і знайомим жіночої статі.

Запасіться цікавими історіями зі свого життя, а також життям своїх друзів.

Побачили щось цікаве в журналі або по телевізору? Обов’язково розкажіть про це своїй новій подрузі і розвивайте тему.

Оціночний фрейм

Оціночний фрейм у вашій поведінці дозволяє перевернути ситуацію «догори ногами». Якщо зазвичай дівчата вибирають і оцінюють хлопців, а останні готові на голову встати, аби почати з ними зустрічатися, то у випадку з цим прийомом все змінюється в корені.

Оцінювання фрейм може проявлятися в тому, що ви:

  • Питаєте її думку щодо чого-небудь
  • Висловлюєте несхвалення (часто в жартівливій формі)
  • Або навпаки, хваліть за її внутрішні якості: «А ти молодець! Мало б хто на твоєму місці так вчинив!»
  • Задаєте провокаційні питання дівчині, і пишете правильні смс коханій, які будуть буквально змушувати її подобатись вам.

Вона бачить, що ви її перевіряєте, і вважає своїм обов’язком завоювати ваш інтерес. Це один з найпотужніших способів того, як можна сподобатися красивій дівчині.

Ведіть себе так, як ніби у вас завжди було багато дівчат, і ви вибирали кращу з кращих. Такий підхід безумовно буде подобатися протилежній статі.

Флірт

Не раз ті хлопці, які використовували флірт, домагалися серця дівчини, хоча до цього були для неї просто друзями.

Флірт створює потужний сексуальний імпульс, якому важко чинити опір. За допомогою нього можна зацікавити практично будь-яку.

Як варіант: в жартівливій формі звинуватити її в вульгарності.

Ведіть себе так, немов ви вже подобаєтеся

Дійсно, коли ви ведете себе так, як ніби вже подобаєтеся дівчатам, в вас зароджується чоловіча привабливість. Ставлення протилежної статі починає сильно змінюватися, і ви помічаєте, як вони стали більш зацікавлено дивитися, загравати і ініціювати спілкування.

Самодостатність

Якщо хочете, щоб дівчата постійно про вас думали, то покажіть, що ви про них не думаєте, і вам завжди є чим зайнятися.

Наприклад, зібравшись покататися на ковзанах, можете зателефонувати і сказати: «Привіт! Я зібрався піти на каток. Якщо хочеш – приєднуйся!» (Так ви покажете, що на перше місце ставите каток, а не її).

Вона може відповісти: «Ні, давай краще зустрінемося пізніше!». В цьому випадку можна її «добити»: «Ні, пізніше не вийде! Я вже домовився з друзями. Ну, гаразд, тоді пізніше здзвонимось. Бувай!”.

Самооцінка

Тут можна привести десятки прикладів і жоден з них не зможе в потрібній мірі показати прояви високої самооцінки в житті.

До тих пір, поки ви дійсно не почнете цінувати себе, якими б секретними способами того, як можна сподобатися дівчині, ви не володіли, успіх у протилежної статі буде залишатися для вас мрією.

Соціальна затребуваність

Чим активніше ви себе ведете, і чим більше уваги оточуючих можете залучити (розсмішити, зацікавити розповіддю), тим ви більш привабливим виглядаєте в очах протилежної статі.

В силу вступає первісний інстинкт: хто керує суспільством – той сильніше і здатний «принести більше їжі в печеру».

Ентузіазм і амбіції

Розповідайте про те, чим ви найбільше любите займатися. Ентузіазм в досягненні цілей покаже їй, що ви чітко знаєте, чого хочете, і досягнете успіху.

Тестостерон

Про гормональні складові теж забувати не варто. Іноді саме вона викликають незрозумілий потяг до іншої людини на тілесному рівні.

Тим, хто має високий рівень тестостерону, не потрібно спеціально щось робити, щоб сподобатися дівчині. Все відбувається практично без зусиль з їхнього боку.

Щоб його підвищити, досить ходити в тренажерний зал (або тренуватися вдома), а також вживати білок і трохи холестерину (саме з нього виробляється тестостерон).

“Некерованість”

У деяких випадках дівчата відмовляють вам від того, щоб ви кудись ішли або щось робили (іноді, нібито щоб спробувати вас від чого-небудь зберегти). Цікавий факт: послухавши їх, ви стаєте непривабливим. І навпаки, продовжуючи діяти всупереч усьому, ви створюєте образ незалежного зухвалого сексуально-привабливого чоловіка.

Всі ці складові легко доводять, що природного магнетизму насправді не існує. Досвідчені спокусники вже давно розкрили секрет виникнення жіночого потягу і розповіли, як легко і просто сподобатися дівчині. Вам же залишається тільки впровадити це все в своє особисте життя.
Зрозуміло, ще важливо знати, як познайомитися з дівчиною, оскільки від першого враження при знайомстві буде залежати багато чого.