Користувач TokTok з ніком @originalcobblers нерідко публікує відео, в яких розповідає про лагодження взуття. Його ролики нечасто набирають більше 10 тисяч переглядів, однак нове відео від майстра стало справжнім хітом. У ньому він розповів, як легко полагодити блискавку, яка розходиться. Цей лайфхак працює як з взуттям, так і з одягом або навіть аксесуарами.

@originalcobblers

DIY zip fix for when I refuses to close ##shoerepair ##timberland ##zip ##ziprepair ##diy

♬ original sound – originalcobblers

Автор відео пояснює, що зазвичай блискавка роз’їжджається через зношеність бігунка. Його частини з часом злегка відгинаються, що не дозволяє зводити половинки блискавки воєдино. Замість цього бігунок просто накладає їх один на одного. Щоб виправити це, досить прикласти до бігунка плоскогубці, як це показано на відео, і зробити по ним один точний удар молотком.

Цей удар дозволить притиснути відігнуті частини бігунка, після чого потрібно буде лише відтягнути його вниз блискавки і спробувати застебнути. Майстер зазначив, що якщо бігунок після такого удару зламається, то це зайвий привід замінити потенційно ненадійний елемент.

Дане відео набрало вже більше 2 мільйонів переглядів. У коментарях користувачі відзначають, що для них цей лайфхак став справжнім відкриттям, і що вони зазвичай і не намагалися полагодити блискавку самостійно. Тепер же багато хто з них будуть рідше звертатися в ательє і зможуть самі повернути до життя багато речей, які очікують ремонту.

Також буде цікаво:   ТОП-5 оригинальных брендовых ручек