Синтетичні стрінги з мереживом подразнюють шкіру і створюють сприятливе середовище для інфекцій. Ну і давайте чесно: кому-небудь взагалі в них зручно? Ідеальні труси комфортно сідають, пропускають повітря і не нагадують про себе весь день.

Форма трусів

Стрінги, тонги та інші труси на ниточках першими одягли Мадонна і Шер ще в 1970-х – з тих пір популярність такої білизни росла, а розміри – зменшувалися.

Недолік стрінгів в тому, що вони натирають і не дають шкірі дихати. Тепло, волога і механічні пошкодження можуть спровокувати порушення балансу мікрофлори піхви, і вона стане вразливою перед бактеріями та інфекціями.

Зараз стрінги втрачають свою популярність. Дівчата по всьому світу відмовляються від них на користь зручних трусів з високою посадкою.

Дослідження показали, що жінки вважають найзручнішими бікіні, сліпи і бразільяни. Але у всіх є свої особливості в будові тіла, тому носіть ту форму, в якій відчуваєте себе найкомфортніше. Пам’ятайте, що занадто вузькі трусики можуть викликати роздратування піхви, тому вибирайте відповідний розмір.

Коротко:
– бікіні, сліпи і бразільяни краще стрінгів;
– труси важливо вибирати за розміром, щоб не було подразнень.

Тканина трусів

Для тих, хто любить мереживу або безшовну білизну, у нас погані новини: вагіна від цього не в захваті. Більшість трусів такого типу роблять із синтетичної тканини, яка затримує вологу, запах і не дозволяє шкірі дихати. Через це шанси отримати бактеріальну інфекцію або різні запалення ростуть. Одна з найпопулярніших штучних тканин – нейлон.

Ще один матеріал, який працює проти вас, – поліестер. Це синтетична тканина, яка «не дихає» і створює ідеально теплу і вологу обстановку для розмноження грибків.

Бавовна – оптимальна тканина, яка дозволить шкірі дихати і не затримає вологу. Білизна з цієї тканини знижує ризик розвитку різних вагінальних інфекцій.

Якщо звичайна бавовна викликає у вас роздратування, варто спробувати органічну. Дану тканину вирощують без хімічних добрив, при виробництві використовують менше шкідливих речовин, вона не провокує алергічні реакції і запалення.

Якщо у вас настільки чутлива шкіра, що навіть бавовна здається колючою, спробуйте перейти на шовкову білизну. Шовк не викликає алергію і дозволяє шкірі дихати. Він захищає від вологості, кліщів і грибків, допомагає в профілактиці вагінальних інфекцій.

Коротко:
– нейлон, поліестер — погано.
– юавовна — добре;
– органічний хлопок, шовк — дуже добре.

Як носити труси

Closeup photo of black lingerie on red silk

Вважається, що потрібно міняти білизну кожен день, але це не зовсім так. Деякі медики кажуть, що можна носити труси два дні поспіль, якщо в ці дні дівчина не потіла і у неї не було виділень. Але якщо виділень багато і вони створюють неприємні відчуття – білизна варто міняти частіше.

Також буде цікаво:   Як написати курсову роботу: основні рекомендації

У трусів є термін придатності. Нижню білизну потрібно оновлювати кожні шість місяців. За півроку труси не тільки розтягнуться або навіть порвуться, але і стануть домівкою для різних грибків і вірусів. Є тисячі мікроорганізмів, які залишаються на білизні навіть після прання. Чим старше білизна, тим більше шансів отримати роздратування або грибкову інфекцію.

Перед пранням трусів читайте інструкцію на бірці. Зазвичай бавовнову білизну відправляють в машинку в спеціальну сітку для прання і перуть при 30-40°C. Шовкову білизну найкраще прати руками або хоча б вибирати делікатний режим без агресивних миючих засобів. Якщо у кого-то в сім’ї є бактеріальне захворювання то, цю білизну варто прати окремо.

Шовкові труси сушать горизонтально, щоб вони не втрачали свою форму. Бавовняну білизну можна вішати, а після сушіння прасувати гарячою праскою, щоб бактерій залишилося ще менше.

Коротко:
– міняйте білизну раз в два дні, якщо немає виділень. Якщо є – частіше;
– купуйте нові труси раз на півроку;
– доглядайте за білизною, дотримуючись інструкції;
– не можна прати білизну здорових і хворих разом.