Інструменти зразка Evernote допомагають структурувати інформацію, а також швидко і без зусиль знаходити потрібний документ. Незважаючи на це, ми часто ловимо себе на думці про те, що всі ще використовую старий добрий блокнот, щоб записати важливі ідеї і думки, особливо коли доводиться робити це на ходу.

Однак в записниках буває складно структурувати свої записи. Ви або поділяєте свій блокнот на кілька тематичних частин і припиняєте безглуздо переказувати папір, або продовжуєте записувати свої ідеї в хаотичному порядку, у міру того як вони приходять до вас в голову, тим самим ускладнюючи собі завдання, адже відшукати ці нотатки пізніше буде складніше.

Якщо це вам знайомо, то вам буде корисна одна хитрість з Японії. Це трохи неакуратний спосіб вести записи, який буває доречний не у всіх випадках, але іноді може вам знадобитися.

Як це працює

– Уявіть, що у вас є зошит з рецептами і на першій сторінці ви вирішили записати рецепт китайської страви.

– Потім вам необхідно відкрити останню сторінку і створити мітку «китайська кухня», написавши її на першій сходинці, близько до лівого краю записника.

– Потім ви повертаєтеся до першої сторінки з рецептом і на той же за рахунком рядок, на який ви залишили тег «китайська кухня», робите невелику позначку по правому краю.

– Повторюйте цю ж процедуру і для інших рецептів, і всі ваші позначки будуть видні на краю записника.

Тепер, якщо ви хочете знайти, скажімо, рецепти китайських страв, вам досить просто подивитися на мітки, які вказують на місцезнаходження китайських рецептів. Це невигадливий спосіб швидко отримати доступ до потрібної в даний момент сторінки.

Звичайно, не обов’язково обмежуватися одним тегом на сторінку – ви можете поставити дві або навіть три мітки. Наприклад, якщо ви запишете рецепт смаженого курчати, можна відзначити його тегами «курка» і «китайська кухня». Так ви зможете шукати потрібний рецепт відразу за кількома словами, наприклад за інгредієнтами або з національної кухні, до якої він відноситься.

Для чого ще можна використовувати теги

Наприклад, якщо ви використовуєте записну книжку в якості особистого щоденника, то можете відстежити свій настрій протягом місяця. Для цього вам потрібно створити теги «щасливий», «сумний», «втомлений» і так далі. Потім в кінці місяця ви зможете зрозуміти, які емоції відчували найчастіше.

Ви можете придумати ще багато способів застосування тегам – все залежить від мети, з якою ви робите записи.

Також буде цікаво:   Мгновенный кредит онлайн на любую банковскую карту