Український блогер Макс Клименко виступив на конференції TEDx у Великій Британії, де поділився своїм історичним шляхом та вражаючими досягненнями.

Перед тим, як стати успішним підприємцем, Клименко пройшов довгий шлях у сфері корпоративного консультування та реклами. Однак справжній злет його кар’єри настала, коли він вирішив зосередитись на створенні відео та керуванні агентством цифрових комунікацій. Завдяки своїй експертизі, він допомагає компаніям створювати ефективний контент і рекламні кампанії в Інтернеті, завойовуючи увагу мільйонів користувачів. Сьогодні Клименко має близько чотирьох мільйонів підписників і більше двох мільярдів переглядів.

Під час його промови на TEDx, Клименко ставив акцент на Україну та складне життя в країні під час війни. Він зі сльозами на очах розповідав про втому від співчуття та постійного потоку новин про військові події на території України. Він зазначив, що така постійна напруга може призводити до негативних наслідків для людини та суспільства в цілому.

Під час виступу Макс Клименко також поділився особистим досвідом адаптації до змін в житті, зумовлених війною. Він продемонстрував свою домівку до вторгнення Російської Федерації, показавши, яким вона була колись, і розповів про відчуття втрати після її зруйнування.

За допомогою своєї промови Макс Клименко заохотив аудиторію замислитись про важливість підтримки та співчуття постраждалим від воєнних конфліктів та криз. Його виступ був яскравим прикладом того, як важливо не втрачати гуманність та співчуття навіть в умовах великих випробувань.

Також буде цікаво:   «МАУ» розпродає квитки в Стамбул з Києва та Одеси