Чутки про розробку Xiaomi власного автомобіля ходять вже давно, але подробиць про цю новинку толком не було. Це вирішив виправити портал Carbuzz, який з посиланням на китайський сайт 36 Krypton повідомив, що плани по створенню фірмового електрокара вже реалізуються. Очікується, що проект може бути підтверджений офіційно в найближчі кілька місяців.

Згідно з китайськими ЗМІ, генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь особисто очолить проект, щоб переконатися, що він повністю відповідає всім очікуванням. Партнерами компанії можуть стати NIO і BYD. Першу називають «китайською Tesla». Вона відома своїм гіперкаром EP9, розкішним електричним позашляховиком ES8 і повнопривідним седаном ET7 з запасом ходу до 1 000 км.

Що примітно, у Xiaomi плани куди більш амбітні, ніж у Huawei, яка планує вийти на ринок електромобілів з доступними моделями для масового ринку. Інсайдери впевнені, що Xiaomi своїм першим електрокаром планує скласти конкуренцію моделям середнього і високого цінового діапазону, в тому числі машин Tesla і потенційної новинці Apple. Більш того, китайська компанія сподівається вивести свій болід далеко за межі рідного ринку.

Якщо проект отримає зелене світло вже найближчим часом, то у Xiaomi є всі шанси представити дебютну модель раніше, ніж Apple. Остання, за чутками, зможе щось показати не раніше 2025 року.

Також буде цікаво:   Країни ЄС вводять екологічні податки