Український освітній онлайн-ресурс для програмістів ITVDN надав безплатний доступ до понад 230 курсів із усіх напрямків програмування та інформаційних технологій. 

Для того, щоб його отримати, необхідно заповнити заявку на сайті та приєднатись до Телеграм-каналу, де публікують розклад вебінарів та інформацію про курси. 

Далі — обирайте курси, слухайте вебінари, завантажуйте навчальні матеріали, виконуйте завдання та проходьте тестування для перевірки знань. Також на сайті є форум, де можна поспілкуватись з іншими студентами, взяти участь в обговореннях та поставити свої запитання.

«Ми почали цю справу 6 березня, одразу як отямилися після першого тижня війни, який розкидав нас по різних містах та навіть країнах. Ми хочемо допомогти всім, хто зараз залишився без роботи, познайомитися з програмуванням та сучасними технологіями. Наразі вже понад 17 тисяч людей навчаються безплатно на ITVDN», — коментують ініціатори. 

Після завершення курсу, є можливість пройти тестування та отримати відповідний сертифікат, який засвідчує рівень ваших знань.

Також буде цікаво:   У Opera 50 з'явився захист від прихованого майнінга криптовалют