Почати свій бізнес в мережі Інтернет є складним завданням. Найголовнішим аспектом стабільної роботи бізнесу в Інтернеті є хостинг. Для запуску власного представництва в мережі, мало замовити (або зробити сайт за допомогою конструктора), необхідно також зареєструвати домен (ім’я сайту) і вибрати хостинг (місце фізичного розміщення інформації на сервері і надання обчислювальних потужностей для роботи сайту). З свого боку ми рекомендуємо обрати для таких цілей https://mirohost.net/hosting – це найбільший хостинг України.

Хостинг – це загальне визначення послуги, насправді хостинг має безліч різновидів, кожна з яких відрізняється своїми характеристиками і призначена для розміщення різних проектів. І так, давайте більш детально розглянемо які види хостингу існують, чим відрізняються один від одного і для яких цілей призначені.

Перший, найпоширеніший – це віртуальний хостинг. Переважна більшість веб сайтів розташовані саме на таких майданчиках. І причин тому кілька, по-перше – це невисока ціна, по-друге – легкість управління. По суті, віртуальний хостинг – це частина дискового простору на сервері. Крім вашого сайту на цьому ж сервері зберігаються ще сотні, а то й тисячі сайтів, які «дружненько» використовують загальні ресурси та обчислювальні потужності. Як правило, такий хостинг підходить більшості веб сайтів без особливих вимог до програмного забезпечення, ресурсів і безпеки.

Далі, по «ієрархічній драбині» йде віртуальний виділений сервер. Ця послуга стає все більш популярною, і це дуже просто пояснюється. Віртуальний сервер (далі VPS – абревіатура від англ. назви Virtual Private Server) – надає більшість можливостей виділеного сервера за доступні гроші. VPS має свої гарантовані ресурси, власну копію операційної системи і доступ root (права адміністратора), що дозволяє встановлювати все необхідне програмне забезпечення, змінювати налаштування хостингу і т. д.

Самим надійним і безпечним є виділений сервер. Ви можете орендувати сервер, необхідної вам конфігурації, в хостинг провайдера – послуга так і називається – оренда сервера. Або опублікувати своє власне обладнання в дата-центрі компанії (послуга носить назву колокація – co-location). У назві сервісу і полягає його головна суть – клієнт отримує весь сервер в соє розпорядження, таким чином він є Єдиним його власником і має право розпоряджатися всіма ресурсами на свій розсуд, встановлювати будь-яку операційну систему та програмне забезпечення і бути повністю впевненим у безпеці своїх даних. Проте, виділений сервер не дешевий, але для багатьох сайтів-виділений сервер не примха власника, а необхідність. До того ж якщо проект успішний, то оренда сервера окупається в десятки, а то і сотні разів.

Також буде цікаво:   Вражаючий гібридний Mac iPad з величезним складним екраном

Чому ми рекомендуємо вибрати хостиг “Mirohost”? Ось декілька переваг:

  • Швидкий SSD хостинг
  • Автоматична установка CMS
  • Домен в подарунок
  • Веб-пошта
  • Технічна підтримка 24/7/365
  • Власний дата-центр в Києві
  • Захищена контрольна панель
  • Резервні копії до 15 днів

Більше 30% уркаїнців вибрали саме цей хостиг провайдер, а тепер про тарифи і ціни:

  • Міні – від 86,67 грн/міс (SSD диск – 3000 Mb, кількість сайтів – 1, поштових скриньок – 100, ФТП акаунтів – 1, MySQL акаунтів – 1)
  • Сайт – від 118,26 грн/міс (SSD диск – 6000 Mb, кількість сайтів – 2, поштових скриньок – безлім, ФТП акаунтів – 10, MySQL акаунтів – 5)
  • Портал – від 168 грн/міс (SSD диск – 9000 Mb, кількість сайтів – 5, поштових скриньок – безлім, ФТП акаунтів – 50, MySQL акаунтів – 10)