Задумалися про покупку міжкімнатних дверей і не хочете переплачувати? Торгово-промислова компанія Двері Білорусії підготувала величезне число найстильніших, надійних і, головне, недорогих варіантів дверей. У цьому розділі представлені бездоганні за якістю шпоновані двері. Виберіть для покупки міжкімнатні двері в великому наборі кольорів і відтінків.

Отже, що ж варто врахувати при виборі шпонированной двері?

Перед покупкою перевіряйте двері на якість обклеювання шпоною. Менеджери дивляться, щоб матеріал не відставав в стиках і по всьому полотну. Підхід компанії допомагає отримати двері хорошої якості ;.

По-друге, кожні двері обов’язково проходить перевірку на наявність тріщин. Технологія шпонировання увазі склейку сировини в одне полотно з декількох шарів, після чого шари шпону приклеюють до дерев’яного бруска. Магазин Двері Білорусії відібрав доступные шпонированные двери хороших виробників з перевіреним часом якістю виробів.

По-третє, двері перевіряються на якість лакофарбового покриття. Фахівці перевіряють технологію: лак повинен бути рівномірно розподілений по поверхні. Двері з плямами і виступами шпону відбраковуються. Двері перевіряються і на наявність запахів, при дотриманні технології двері не пахнуть.

Компанія допомагає купити шпоновані двері з натуральної сировини. Шпон володіє багатьма позитивними властивостями, ось чому багато клієнтів магазину зупиняють свій вибір саме на цьому матеріалі і приймають рішення про покупку.

Всі переваги:

  • Конструкції з натуральної сировини довговічні і міцні.
  • Вони не реагують на перепади температури і підвищену вологість в приміщенні.
  • У разі пошкодження, поверхню можна легко відреставрувати, якщо скористатися спеціалізованими послугами професіоналів.
  • Двері зі шпону нешкідливі, вони здатні повноцінно замінити вироби з масиву.
  • Шпоновані двері володіють відмінною теплоізоляцією і не пропускають звук.

Також буде цікаво:   LUXмеблі - двухъярусные кровати и другая продукция