9 серпня у Львові розпочинається Міжнародний з’їзд редемптористської молоді. До зустрічі долучиться блисьо 20 країн Європи, а також Росія та Канада, учасників буде налічьоватись блисько 500 осіб. Як повідомили в прес-службі Львівської міської ради, відкриття з’їзду відбудеться о 20.00 год. На території училища ресторанного сервісу та туризму, на вул. Пулюя, 36. Також до відкриття долучиться міський голова Андрій СадовийУ відкритті та архієпископ Львівський владика Ігор Возняк. У програмі передбачено представлення делегацій, виступи учасників, а також презентація тематики з’їзду “Бути як ти”.

Протягом п’яти днів молодь буде ділитися досвідом співпраці з Редемптористів, обговорювати спільні проекти, молитися, брати участь у майстер-класах, взяти участь в екскурсії по місту і розважатися на дискотеці за участю українських гуртів “ДримбаДаДзига” (Київ) і “П @ п @ Карло” ( Харків).

Також буде цікаво:   У Telegram відреагували на заклик бойкотувати програму через «співпрацю Дурова з російським режимом»