Великі і похмурі малюнки на тілі у багатьох викликають негатив. Однак світлі і позитивні татуювання подобаються більшості людей. Кожен зможе вибрати найбільш підходяще зображення з найбільш позитивних і популярних. ТОП-10 позитивних малюнків від майстрів сайту tattookiev.com.ua, описані нижче.

1. Метелик

Метелик є символом переродження, вічного життя, єднання душі і тіла, нового життя. Адже гусениця згодом перетворюється на прекрасного метелика, тому і означає красу і готовність до чогось нового. Володар такого татуювання прагне до свободи, вольності, відсутності рамок.

2. Тістечко

Тістечко є неймовірно милим і позитивним малюнком для татуювання. Воно символізує задоволення, свято, щось приємне. Зазвичай таке зображення роблять яскравим і кольоровим.

3. Божа корівка

Маленька комашка несе з собою дуже серйозне значення. У давнину вважалося, що сонечко пов’язує між собою світ мертвих і живих воєдино. Скандинави були впевнені, що таке татуювання приносить щастя закоханим.

4. Вишеньки

Вишеньки багато хто вважає кумедними і наївними. Ці ягоди символізують пристрасть і задоволення бажань, насолоди. Також вишеньки показують, що їх володар обожнює сюрпризи і солодке життя.

5. Радуга

Раніше зображення веселки вважалося єдністю з божественними створіннями, оригінальністю і багатогранністю людини.

6. Повітряна куля

Повітряна куля показує легкість свого власника, прагнення до свободи і виключення кордонів. Показує що людина мріє про чудеса і прагне зробити своє життя кращим. Таке татуювання виділяє людину з натовпу, надає оригінальність і привабливість. Також таке зображення можна використовувати в якості елемента композиції.

7. Золота рибка

Золота рибка призначена для виконання бажань того, хто зумів її зловити. Така тату немов дарує позитив, вона може бути дитячою та наївною, а може реалістичною. Рибка є символом багатства, достатку і щастя, показує, що людина прагне до краси.

8. Жаба

Жаба прекрасно підходить тим, кому подобаються яскраві татуювання, тому її часто роблять кольоровою і яскравою. Жаба є символом весни і нового життя, енергії і довголіття. В Азії жабу вважають талісманом для залучення багатства.

9. Малина

Малина означає солодке і яскраве життя. Малюнок може бути і чорним, а кольоровим він виглядає просто чудово. Іноді власник малини намагається нагадати собі про колишні стосунки. Однак в цьому випадку на ягоді часто зображують кілька шипів, щоб показати складності.

10. Панда

Панда є популярною у тих, хто хоче показати свою приналежність до суспільства захисту тварин. Зазвичай він буває чорним або зеленим. Значення цього татуювання – це турбота про навколишню дійсність, природу та екологію (докладніше про абияке значення тату: tattookiev.com.ua/tattoo-kiev/znachenie-tatuirovok.html). Також часто такий малюнок наносять вегетаріанці. Панда є символом відкритої людини, дружелюбності і легкості.

Також буде цікаво:   Як зробити захисну маску своїми руками (ВІДЕО)