Останнім часом дуже популярним є так-званий “роуп-джампинг”, що в перекладі значить “шнур” і “стрибання”, тобто стрибки з мотузкою.  Найпопулярнішим місцем для стрибків з мотузкою є Міст “Лань, що біжить” що в Кам’янець-подільському, де знаходиться найвищий міст в Україні.

Міст розкинувся над річкою Смотрич на висоті 70 метрів, вважається одним із найкращих об’єктів для стрибків Роуп-джампінгу в Україні. Сюди з’їжджаються з усіх куточків України і не тільки. Міст розташувався неподалік від чудового міста Кам’янець-Подільський, що дозволяє кожному туристу без проблем дістатися до місця стрибків, та оглянути пам’ятки цього казкового міста.

Жителі Кам’янець-Подільського вже звикли до постійних гостей із різних куточків України і інших країн, і навіть пишаються тим, що саме в їх місті підноситься цей геній інженерної думки. З моста відкривається просто дивовижний вигляд на Смотрицький каньйон, чудовий своїми прямовисними скелями.

Як і на всіх інших об’єктах для стрибків роуп-джампинг на мості в Кам’янці працює сучасне спорядження, що на ряду з дотриманням всіх правил техніки безпеки гарантує кожному учаснику позитивні емоції. Його довжина складає майже 400 метрів, а висота – 54 метри (в різних джерел вказується висота і до 70 м, можливо це пов’язане з природними змінами рівня ріки і грунту). Таким чином, цей об’єкт є найвищим мостом в Україні.

Також буде цікаво:   Який стиль весільного запрошення класу люкс ?