Скоро Новий рік і кожен з нас буде ходити по магазинах або ж борознити простори інтернету в пошуках цікавих презентів для наших рідних. Але при виборі подарунків потрібно враховувати відразу кілька факторів і нюансів, інакше є ймовірність просто купити щось не те. Для того, щоб ви не допустили простих помилок ми детальніше вам розповімо, на що ж точно варто звертати увагу при виборі новорічних подарунків.

Тематика свята

Перш за все варто враховувати той момент, що ви вибираєте саме новорічний подарунок і бажано, щоб він передавав атмосферу цього чарівного свята. А це означає, що ви цілком можете купувати для рідних солодкі набори з цукерками і імбирними пряниками, прикраси для ялинки, феєрверки та бенгальські вогні, шампанське і мандарини тощо. А ось занадто буденні презенти, такі як посуд або інструменти краще під ялинкою в новорічну ніч не залишати, тільки якщо ці подарунки не були заповітною мрією вашого друга або родича.

Захоплення людини

Ще один важливий пункт, який потрібно обов’язково врахувати при виборі подарунка на будь-яку святкову подію – це хобі і інтереси людини. І якщо ви добре знаєте її захоплення то вам буде не складно придбати для неї те, про що вона давно мріяла. Ну а якщо ви хочете подарувати не просто презент, а яскраве і незабутнє враження, то кращим рішенням буде замовити для друга подарунковий сертифікат на https://www.bodo.ua/novogodnie-podarki/. Тільки варто пам’ятати, що стрибок з парашутом або їзда на квадроциклах – це відмінне проведення часу для екстремала, а ось тому, хто любить більш спокійне дозвілля краще вручати купон на похід в один з ресторанів національної кухні або ж презентувати відпочинок в spa салоні.

Упаковка

Всі ми знаємо, що навіть людей зустрічають зазвичай по одягу, а ось в разі подарунків в першу чергу увага звертається на упаковку. А це означає, що і їй теж варто приділити трохи часу, якщо ви хочете порадувати і здивувати своїх близьких. Ви можете запакувати презент самі або попросити зробити це в магазині подарунків, головне, щоб упаковка була барвистою і акуратною. Радимо вам підібрати яскравий папір із зимовими мотивами або ж із зображеннями новорічних героїв, тоді настрій у одержувача вашого презенту відразу ж стане святковим! Крім того, це те саме свято, коли буде доречне все блискуче, а значить ви можете додати стрічки, глітер, дощик, різні прикраси тощо.

Також буде цікаво:   Чоловічі вишиті сорочки: секрети догляду від ukrglamour.com.ua

Ціна презенту

Кожен з нас хоча б раз у житті стикався з ситуацією, коли було незрозуміло, яка сума допустима для презенту на ту чи іншу подію. У випадку з подарунком на Новий рік, не варто вибирати що-небудь надто дешеве, вже краще зробити такий знак уваги своїми руками. І навпаки, дорогі подарунки будуть далеко не завжди доречні, навіть якщо і робити ви їх будете коханим, близьким друзям або родичам.  Радимо вам заздалегідь визначити бюджет який ви можете виділити на покупку подарунків для всіх рідних і поділити цю суму на приблизно рівні частки, щоб точно нікого не забути і не образити. Коли ви визначитеся з сумою, то вам буде простіше підбирати і сам презент.

Дотримуйтесь цих правил і тоді вибирати подарунки на Новий рік ви будете значно швидше і з ще більшим задоволенням!