23 і 24 липня в Києві пройде фестиваль під назвою ВідеоЖара. Його основна мета – на кілька днів перенести YouTube з онлайну в офлайн. Тут можна буде побачити все і всіх: топових блогерів рунету і інших зірок, а також сотні камер і купу прямих трансляцій.

Вже точно на фестивалі будуть Стас Давидов, LizzzTV, Wylsacom, Наташа Шелягіна, Руслан Усачов, Макс Шелест, Китай Рулит і багато інших. Все це буде відбуватися, як уже говорилося, в Києві на Міжнародному виставковому центрі. Якщо ви хочете відвідати цю подію, то купити квитки можна вже зараз – на сайті videozhara.com

Але крім зустрічі з відомими блогерами (сфотографуватися з ними можна буде в спеціальній фотозоні), вас чекає ще безліч цікавої та корисної інформації. Що стосується класів квитків, то Стандарт дає доступ до всіх зон фестивалю, VIP забезпечує окремий вхід, експрес-черзі на фотозанах і VIP-місця в залах. Є ще і Бізнес-версія квитка, власникам якого розкажуть про тонкощі створення роликів, їх просуванні та інших нюансах. Чим раніше ви придбайте квиток, тим дешевше він вам обійдеться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.