23 і 24 липня в Києві пройде фестиваль під назвою ВідеоЖара. Його основна мета – на кілька днів перенести YouTube з онлайну в офлайн. Тут можна буде побачити все і всіх: топових блогерів рунету і інших зірок, а також сотні камер і купу прямих трансляцій.

Вже точно на фестивалі будуть Стас Давидов, LizzzTV, Wylsacom, Наташа Шелягіна, Руслан Усачов, Макс Шелест, Китай Рулит і багато інших. Все це буде відбуватися, як уже говорилося, в Києві на Міжнародному виставковому центрі. Якщо ви хочете відвідати цю подію, то купити квитки можна вже зараз – на сайті videozhara.com

Але крім зустрічі з відомими блогерами (сфотографуватися з ними можна буде в спеціальній фотозоні), вас чекає ще безліч цікавої та корисної інформації. Що стосується класів квитків, то Стандарт дає доступ до всіх зон фестивалю, VIP забезпечує окремий вхід, експрес-черзі на фотозанах і VIP-місця в залах. Є ще і Бізнес-версія квитка, власникам якого розкажуть про тонкощі створення роликів, їх просуванні та інших нюансах. Чим раніше ви придбайте квиток, тим дешевше він вам обійдеться.

Також буде цікаво:   Львів і Одесу зв'яже сучасний автобан