Ви задавалися питанням, яка важлива роль нашої нервової системи? Нервова система – це каркас, базис життєдіяльності людини, що забезпечує злагоджений механізм і інших найважливіших регуляторних систем (ендокринної та імунної). Порушення нормального функціонування нервової системи сприяє появі цілого ряду болісних симптомів, які хвора людина не завжди ідентифікує як саме неврологічні.

Мова йде про такі нездужання, як «тягне» біль в грудній клітці, підвищений пульс, переднепритомний стан, постійна сонливість або, навпаки, надмірна збудливість … Перевтома? Проблеми з серцем, з ендокринною системою? Можна довго гадати перед тим, як звернутися до лікаря, але відповідь цілком може бути і такою – вся справа в нервах.

Але як зрозуміти, що пора звертатися за консультацією до лікаря невропатолога? Просте чи це занепокоєння, тимчасовий стрес або захворювання, що вимагає лікування? Розвиток будьякого розладу нервової системи проходить, свого роду, стадії, знати які було б бажано кожній людині, яка стежить за своїм здоров’я і прислухається до внутрішнього голосу свого організму.

Якщо ви розумієте, що останнім часом ви надто метушливі, неспокійні і роздратуванні і що вас занадто часто переслідують неприємні думки, від яких кидає то в жар, то в холод, це вже привід задуматися і правильно вызвать врача домой в Киеве для невідкладної допомоги.

Післястресовий синдром

Цю стадію характеризують як післястресовий синдром, стадію підвищеного стомлення. Найголовніше – не дозволити вашому організму «піти далі» і довести себе до нервової хвороби. Постарайтеся зараз заспокоїтися і зануритися в хобі, якщо це можливо. Якщо неможливо – то ні в якому разі не перевищуйте рівень завантаженості на роботі.

Але по- справжньому схаменутися необхідно буде тоді, коли ви раптом виявите, що на годиннику 4:15, а ви все ще не зімкнули очей. У безсоння теж є свої стадії. На початковому етапі людина може не поспати один день, а на другий забути про проблему. Також тут допомагають і розслаблюючі напої (найкраще чай з травами або з медом), довгі приємні прогулянки, читання, приємна музика.

Лікар невропатолог

Не намагайтеся тільки лікувати нерви алкоголем! Але якщо ви збуджені до такої міри, що навіть не можете спокійно відтворювати всі ці дії, якщо безсоння не відступає, то, на жаль, це вже неврологічне захворювання, яке приходить з цілим набором симптомів, укупі до безсоння: судоми по всьому тілу, хвороблива пітливість від надмірних емоцій, нав’язливі думки, страхи – список індивідуальний в кожному конкретному випадку.

Також буде цікаво:   Скільки разів на день потрібно їсти, щоб привести тіло в порядок і виглядати краще

Якщо ви розумієте, що починаєте відчувати свої емоції на фізичному рівні, то звертайтеся на цій стадії за консультацією до фахівця, лікарь невролог допоможе вам в лікуванні. Адже часто деякі симптоми неврологічного захворювання відносять до інших розділів медицини. Зокрема, одне з найбільш неприємних явищ розхитаних нервів – клубок у горлі, що супроводжується задухою. Дійсно, можна уявити, що це астма, алергія, проблема з щитовидною залозою, з гландами і т.д.

Єдине, що дозволить вам визначити приналежність «кома» до неврологічних захворювань – це те відчуття, яке супроводжує поява несподіваного гостя. Чи хвилюєтеся ви? Чи збільшується комв міру того, як ви про нього думаєте? Якщо відповідь – так, то звертайтеся до фахівця, тому що з «комом» боротися поодинці буде непросто.

Але головне – пам’ятайте, що неврологічне захворювання, як ніяке інше, вимагає від вас постійного самоконтролю, сили волі, стійкості і, зрозуміло, оптимістичного підходу до проблеми здоров’я. Енергетично сильна людина здатна відновити себе, очиститися силою думки, але не забувайте, що краще робити це на першій стадії, коли лікування нервів більшою мірою піддається такому «внутрішньому» лікуванню.