За останні роки значно зріс попит на приміські новобудови в Київській області. Все частіше українці, особливо кияни, замислюються про придбання нерухомості в приміських районах столиці. Такий вибір пояснюється зручним розташуванням поблизу великого міста, екологічною чистотою районів, а так само вигідними умовами покупки доступного житла (на 20-30% дешевше).

Лідерами в будівництві нерухомості є Броварський, Бориспільський, Вишгородський, Києво-Святошинський райони, міста Буча та Ірпінь. Новостройки в Броварах: почему «Лесной квартал» и «Крона Парк» получают награды и положительные отзывы?

Тут ведуть будівництво такі компанії, як «Лесной квартал», «Крона Парк». Місто розташоване в 15 км від Києва. Якщо добиратися автомобілем від метро «Лісова», у вас піде близько 10 хвилин, маршруткою – 20 хвилин. У годину пік маршруткою доїхати дуже складно, так як вони їдуть заповненими. Але це адекватна плата за те, що жити ви зможете поблизу лісу, в будинку з просторими квартирами. Але ціни за квадратний метр можна назвати доступними, в порівнянні з аналогічними об’єктами, але в інших районах.

Одним з переваг Броварів є розвинена інфраструктура. Проблем не буде ні з садками, ні з загальноосвітніми школами, ні з поліклініками. Броварський район так само багатий на всілякі розваги для дітей і дорослих.

Вартість квартир, залежить, перш за все, від площі, поверховості і навіть боку, на яку виходять вікна житла.

Також буде цікаво:   Перепланировка квартиры в Одессе без проблем с законом