Одного разу група вчених провела дослідження: що говорили перед своєю смертю знамениті безбожники Ніцше і М. Монро, Ленін і Вольтер. Про що «жартував» інженер, який побудував Титанік, і в чому був упевнений ідол попмузикі Леннон. Результати виявилися цікавими…

Фрідріх Ніцше:

Збожеволів. Помер, лая в залізній клітці.

Вольтер – великий насмішник.

У нього був жахливий кінець. Всю ніч кричав про помилування. Його медсестра казала:

«За всі гроші Європи не бажала б бачити таку смерть, яка була у Вольтера – смерть невіруючого».

Давид Х’юм – атеїст.

Перед смертю постійно кричав:

«Я перебуваю в полум’ї!»

Його розпач був жахливим…

Наполеон – імператор.

Його лікуючий лікар писав: «Імператор помер на самоті, всіма залишений. Його передсмертна боротьба була жахливою…».

Карл IX:

«Я загинув. Я це ясно усвідомлюю».

Гоббс- англійський філософ:

«Я стою перед страшним стрибком у темряву».

Вольфганг Гете:

«Більше світла!»

Ленін:

Помер, в запамороченому розумі.

Просив у столу, стільців прощення за свої гріхи…

Як це дивно для людини, яка була для мільйонів людей вождем та ідеалом…

Ягода – глава радянської таємної поліції:

«Має бути Бог. Він карає мене за мої гріхи».

Зінов’єв – соратник Леніна:

Розстріляний за наказом Сталіна.

«Слухай, Ізраїлю, Господь наш Бог є єдиний Бог», –

ось останні слова одного з керівників атеїстичної держави.

Уїнстон Черчілль – англійський прем’єр-міністр часів Другої світової війни:

«Який же я безумець!»

Ярославський – президент атеїстичного міжнародного руху:

«Прошу, спаліть всі мої книги. Подивіться на Святого! Він чекає мене вже давно. Він тут!»

Джон Леннон: на піку популярності, під час інтерв’ю провідному американському журналу, сказав: «Християнство скоро закінчиться, воно просто зникне, я навіть не бажаю про це сперечатися. Я просто впевнений в цьому. Ісус був ОК, але його ідеї були занадто простими. Сьогодні ми більш відомі, ніж ВІН! Після того, як він оголосив, що Бітлз більш відомий, ніж Ісус Христос, він трагічно загинув. Один психопат вистрілили в нього в упор шість разів. Примітно те, що вбивця зробив це з метою відібрати його популярність і прославитися на весь світ як вбивця знаменитого співака.

Політик Бразилії Танкредо ді Амейдо Невес: під час своєї президентської виборчої компанії публічно сказав: «Якщо я наберу 500 000 голосів своєї партії, то навіть сам Бог не зможе мене змістити з президентського поста!» Звичайно ж, він набрав ці голоси, але раптово захворів і за один день до того, як стати президентом, раптово помер.

Також буде цікаво:   Не лізьте в душу!

Бразильський композитор, співак, поет: під час шоу в Ріо-де-Жанейро, затягнувшись цигаркою, шумно випустив дим у повітря і блюзнірськи проголосив: «Бог, це тобі!». Він помер у віці 32 років від СНІДу.

Інженер, який побудував Титанік: після закінчення будівельних робіт на питання репортерів, наскільки безпечним буде його чудо корабель, з іронією в голосі відповів: «Тепер навіть Бог не зможе його потопити!». Напевно кожен знає, що трапилося з непотоплюваним Титаніком.

Найвідоміша актриса Мерелін Монро: під час презентації її шоу відвідав євангеліст Біллі Грем. Він сказав, що Дух Божий послав його проповідувати їй. Вислухавши проповідника, вона відповіла: «Мені не потрібен твій Ісус!». Всього тижнем пізніше її знайшли мертвою в її апартаментах.

У 2005 році в місті Кампінас, в Бразилії, група п’яних друзів прийшла забрати свою подругу з будинку для подальших розваг. Мати цієї дівчини, сильно хвилюючись про них, провела її до машини і, тримаючи дочку за руку, з трепетом сказала: «Дочка моя, їдь з Богом, і нехай Він тебе збереже», на що вона зухвало відповіла: «У нашій машині вже немає місця для Нього, хіба тільки Він залізе і поїде в багажнику…». Кілька годин пізніше матері повідомили, що цей автомобіль потрапив у жахливу автокатастрофу, і всі загинули! Сам автомобіль знівечений до повного невпізнання, проте поліція повідомила, що, не дивлячись на те, що весь автомобіль повністю знищений так, що навіть неможливо розпізнати його марку, багажник залишився абсолютно неушкодженим, що абсолютно суперечить здоровому глузду. Яке ж було загальне здивування, коли багажник легко відкрився, і в ньому виявили лоток яєць, і жодне з них не розбилося, і навіть не тріснуло!

Журналістка і танцівниця з Ямайки Христина Хевітт сказала: «Біблія є найгіршою книжкою, коли-небудь написаною!». Незабаром, у червні 2006 року, її знайшли згорілої до невпізнання у власному автомобілі.