Поради які діюсть согодні, і були перевірені часом столітньої давності.

Як визначити північ по годинах.

Якщо вам необхідно визначити сторони світу, але у вас немає з собою компаса, то цілком можна зробити це за допомогою звичайних годин. Для цього розташуйте їх таким чином, щоб годинна стрілка вказувала на сонце. Після цього необхідно знайти кут між годинниковою стрілкою і 12 годинами та розділити його подумки навпіл. Лінія, що розділяє цей кут, і буде вказувати на південь. Зверніть увагу, що до полудня південь буде з правого боку від сонця, а після – з лівої.

Як виявити витік газу.

Витік газу – дуже небезпечна ситуація, яка чревата отруєнням або навіть вибухом. Тому всім варто знати простий спосіб перевірки труб і з’єднань на наявність пошкоджень. Необхідно пензликом нанести мильний розчин на підозрілій ділянці і уважно за ним поспостерігати. Якщо ви бачите появу бульбашок, то потрібно терміново звертатися в газову службу.

Як витягнути довгий цвях.

Якщо вам необхідно витягнути довгий цвях, то найлегше це можна зробити, підклавши під інструмент в якості опори невеликий дерев’яний брусок.

Як вставити пробку назад у пляшку.

Якщо ви хоч раз намагалися закупорити пляшку пробкою, то знаєте, що зробити це не так просто. Підстава пробки зазвичай ширше шийки пляшки і ні в яку не хоче залазити назад. Не поспішайте підрізати пробку ножиком, а просто покладіть на підлогу, притисніть підошвою черевика і кілька разів проведіть ногою туди-сюди. Очевидно, що для дотримання гігієни краще попередньо загорнути пробку в серветку.

Як зберегти дорогу вазу.

Дорогі вашому серцю вази володіють магічною властивістю притягувати до себе дітей і тварин, які так і норовлять їх розколошматили. Щоб хоч трохи убезпечити свої тендітні коштовності від пошкодження, насипте в них трохи піску. Так вони стануть набагато стійкіше, особливо це стосується тих виробів, які мають вузьке дно і розширюються догори.

Як нарізати свіжий хліб.

Щоб свіжий хліб під ножем не розвалюється, а його шматочки залишалися рівними, необхідно попередньо опустити ніж в окріп на пару хвилин. Потім бажано витерти лезо серветкою, і можна різати хліб.

Як не забруднитися при фарбуванні.

Коли красишь пензликом високо розташовані предмети, то рано чи пізно фарба все одно потече по рукоятці кисті і далі на руки та одяг. Щоб цього не сталося, візьміть невелику картонку і виріжте в ній отвір. Щільно вставте пензлик і приступайте до роботи.

Також буде цікаво:   11 жахливих невербальних навичок, від яких варто відмовитися

Як намалювати еліпс.

Всі знають про те, як намалювати окружність за допомогою нитки і гвоздика. Не менш просто можна зобразити правильний еліпс. Вам для цього знадобиться тільки ще один гвоздик.

Як розділити застряглі стакани.

Якщо вкладені один в іншій стакани настільки міцно застрягли, що ви не можете їх розняти без побоювання розбити, то спробуйте метод контрастних температур. Нагрійте в мисці трохи води і помістіть туди стакани таким чином, щоб вода нагрівала тільки нижній з них. У верхній стакан налийте холодну воду або навіть покладіть трохи льоду. Після цього ви зможете легко витягти один стакан з іншого.

Як зварити тріснуте яйце.

При варінні яйця з тріснутої шкаралупи білок зазвичай витікає назовні, що призводить до плачевних результатів. Щоб цього не сталося, просто додайте у воду трохи оцту, який сприяє згортанню білка і не дасть йому витекти назовні. Такого ж ефекту можна домогтися за допомогою ложки солі. На смак яйця це не позначається.