Рулонні штори день-ніч представляють собою щось на кшталт стандартних, звичних нам тканинних ролетів. Принципова відмінність полягає в тому, що полотно ділиться на дві смуги, перекинуті через вал, забезпечене механізмом ланцюжка механізмом.

Штори під назвою день-ніч останнім часом користуються підвищеним попитом на сайті https://pro-shto.com.ua/p/dn-mini-besta серед відвідувачів. Причин для цього достатньо. У сьогоднішньому матеріалі мова піде про те, що являє собою унікальна тканинна конструкція, її різновиди. А ще поговоримо з читачем про переваги покупки рулонних штор день-ніч і способи догляду за ними.

Рулонні штори день-ніч представляють собою щось на кшталт стандартних, звичних нам тканинних ролетів. Принципова відмінність полягає в тому, що полотно ділиться на дві смуги, перекинуті через вал, забезпечене механізмом ланцюжка механізмом. Спочатку зебра, так ще прийнято називати штори день-ніч, розробляли для кріплення до пластикових склопакетів, але на сьогоднішній день ними оформляють і дерев’яні віконні рами.

ВИДИ КОНСТРУКЦІЙ ДЕНЬ-НІЧ

Існує три основні системи:

Закрита система

Валик, куди намотуються рулонні жалюзі, ховаються в алюмінієвий короб. До нижньої крайки надійно прикріплений вантаж, що повністю виключає деформацію тканинного полотна.

Відкрита система

Конструкція штори простіше. Обидва полотна намотані на відкритий вал. Збоку і знизу полотно не закріплюється, що дає можливість підняти на необхідний рівень без зусиль. Тканини фіксуються на потрібному рівні.

Мінікассетні штори

Цей тип відносять до мінімалістичної прикрасі вікон. Ролети кріпляться у віконний отвір і практично не займають вільного місця. Короб імітує матеріал, з якого виготовлено вікно, це вдале рішення, ідеально вписується в інтер’єр. Створюється враження, що ролет буквально вбудований у вікно.

ОСОБЛИВОСТІ ШТОР

В основі лежить чергування двох смуг. Смуги за розміром ідентичні, але одна – прозора, інша – щільна. Це дає можливість створювати різні світлові ефекти. Можна експериментувати зі світлом, роблячи кімнату комфортною і затишною.

ПЕРЕВАГИ

1. Оригінальний підхід, нові нотки в інтер’єрі.

2. Відмінна заміна банальних штор або поєднання зебри з портьєрами, фіранками.

3. Регулювання рівня освітлення, це дозволяє конструкція штор.

4. Зносостійкість.

5. Простота в догляді.

6. Легко монтується.

7. Висока якість полотна.

8. Вдало поєднується з будь-яким інтер’єром.

9. Універсальність, підходить під різні типи вікон, балконів.

Також буде цікаво:   Компрессор как сердце холодильника